mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kia też obniża ceny aut

Kia też obniża ceny aut

W odpowiedzi na obniżki cen swoich konkurentów, szczególnie z segmentu C oraz 4x4, firma Kia Motors Polska wprowadza nowe, niższe ceny, oraz atrakcyjne promocje także na inne modele.

Kia też obniża ceny aut
Kia obniżyła ceny modeli cee’d hatchback o 2.500 zł, cee’d_sw o 2.000 zł, ponadto do wszystkich modeli oferuje teraz promocyjny kredyt 50/50, lub pakiet ubezpieczenia gratis. Obniżka cen objęła także model Sportage, który w wersji z silnikiem benzynowym jest tańszy o 3.000 zł natomiast z silnikiem diesela o 8.000 zł. Nowe promocje obejmą natomiast Sorento, które otrzymuje 10.000 zł upustu, DVD/Navi oraz pakiet ubezpieczenia.  Kia Rio z roku modelowego ’08 dostała 1.200 zł upustu.

Dokładne dane promocji w konfiguratorze aut nowych mojeauto.pl
Zobacz koniecznie: Wszystko o Kia
Tematy w artykule: Kia

Podobne wiadomości:

Obniżki cen nowych aut

Obniżki cen nowych aut

Rynek 2008-07-15

Kia Opirus 3.5 V6 - Bez palemki

auto motor i sport 0000-00-00

Udaje Mercedesa, ceni się jak Audi czy BMW, a spokrewniona jest z Hyundaiem. Nabywcy aut wyższej klasy średniej z trudem łykają takie drinki. Nawet jeśli niektóre ich składniki smakują całkiem dobrze. Oto Kia Opirus 3.5 V6.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.