mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Klasa M w Polsce

Klasa M w Polsce

Za niespełna dwa miesiące, począwszy od lipca, nowa terenówka Mercedes-Benz pojawi się w salonach.

Klasa M w Polsce

"Zupełnie jak poprzednia, a jednak całkiem nowa" - tak na razie zapowiada swój nowy model niemiecki producent. Właśnie ta pozorna sprzeczność opisuje według niego charakter drugiej ewolucji Klasy M.

Ma to być zapewnienie kontynuacji, a zarazem wprowadzenie nowych rozwiązań, związanych z zmianą generacyjną. Producent zapowiada, że elementy, które były źródłem sukcesów poprzedniego modelu Klasy M, teraz jeszcze udoskonalił. Mają to być sprawdzone zalety takie jak solidność, moc i przestronność wnętrza.

Na pewno nowa Klasa M, zawdzięcza wiele swej poprzedniczce. Zachowany został ogólny styl, natomiast teraz auto ma szczycić się jeszcze większą dynamiką, komfortem i atrakcyjną stylizacją.

Najnowszy Mercedes Klasy M początkowo dostępny będzie w Polsce z czterema jednostkami napędowymi. Do wyboru klientów oddane zostaną dwa diesle w systemie commor-rail:  ML 280 CDI (pod koniec roku) i ML 320 CDI oraz dwie jednostki benzynowe ML 350 i 500.

Cenę najtańszego samochodu, wyposażonego w mniejszy z silników wysokoprężnych, ustalono na 239.500zł, a największy, 5-litrowy wyceniono na 319.500zł. Potem możemy spodziewać się jeszcze debiutu wresji AMG.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.