mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kłopoty z silnikiem w Nissanie Murano

Kłopoty z silnikiem w Nissanie Murano

Polski dystrybutor marki Nissan powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Nissan Murano oraz niedostępnego na polskim rynku Teana mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

Kłopoty z silnikiem w Nissanie Murano
Przedsiębiorca Nissan Sales Central and Eastern Europe Kft. oddział w Polsce poinformował, że w niektórych samochodach Nissan Murano (Z50) i Teana (J31), wyposażonych w silniki VQ23/35DE, wyprodukowanych od 17 października 2002 do 11 stycznia 2008 stwierdzono wadę w przewodzie dolotu powietrza do silnika. Część ta może zostać rozłączona z rezonatorem, co może spowodować niestabilność biegu jałowego lub osłabienie zdolności przyspieszana, a nawet zgaśnięcie silnika podczas jazdy. Kampania serwisowa na rynku polskim dotyczy 179 samochodów Nissan Murano i Teana.

Nissan Sales Central and Eastern Europe Kft. Oddział w Polsce, poinformował UOKiK, że klienci, którzy posiadają pojazdy objęte wyżej wymienioną kampanią zostaną listownie zaproszeni do serwisów w celu dokonania bezpłatnego wymiany przewodu oraz elementów mocujących go do rezonatora.

Podobne wiadomości:

ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie zaparkuje

ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie...

Technika 2017-07-06

Nissan Qashqai po liftingu - poznaj polskie ceny

Nissan Qashqai po liftingu - poznaj polskie...

Aktualności 2017-07-06

Komentuj:

~na zdjęciu jest Murano z lat 2003-2008 2010-03-12

na zdjęciu jest Murano z lat 2003-2008 -a w dodatku pierwszy model Murano miał premiere w 2003r w USA a w europie dopiero od połowy 2005r.Sumując krytykujsz kolego innych a sam masz błędne informacje.....

~SLA 2009-05-18

NA ZDJĘCIU JEST NOWY MODEL PRODUKOWANY OD 2008 ROKU A W ARTYKUJE JEST MOWA O SAMOCHODACH NAWET Z 2001 ROKU. BRAWO ZA PRECYZJĘ DZIENNIKARSKĄ. TAKICH DZIENNIKARZY NAM TRZEBA W POLSCE. BRAVO

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie zaparkuje
ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie zaparkuje
Nowy Nissan Leaf będzie pierwszym pojazdem z globalnej oferty producenta wyposażonym w system ProPILOT Park. Technologia ta pomaga kierowcy przy parkowaniu, umożliwiając automatyczne ustawienie samochodu na miejscu parkingowym.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech