mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kobieta na czele Peugeot w Polsce

Kobieta na czele Peugeot w Polsce

2 kwietnia 2013 r. Sophie Passard została mianowana dyrektorem marki Peugeot w Polsce. Zastąpiła Guillaume’a Ducresta, który otrzymał stanowisko w ramach struktury Grupy PSA w Austrii.

Kobieta na czele Peugeot w Polsce
Po zmianach organizacyjnych Sophie Passard odpowiada za wyniki handlowe marki Peugeot oraz reprezentuje ją wobec sieci autoryzowanych dystrybutorów, klientów oraz mediów w Polsce.

W ramach struktury międzynarodowej dyrektor marki Peugeot w Polsce hierarchicznie podlega Albéricowi Chopelin, dyrektorowi Europy Centralnej i Północnej, który z kolei bezpośrednio odpowiada dyrektorowi generalnemu marki Peugeot, Maxime’owi Picat. Analogiczne zmiany struktury zostały wprowadzone w całej Europie.

Sophie Passard pracuje w grupie PSA od ponad 25 lat. W swojej karierze pełniła wiele funkcji w dyrekcjach sprzedaży, marketingu i w obsłudze posprzedażnej. Przed przyjazdem do Polski w październiku 2012 r. była dyrektorem marki Peugeot, a następnie dyrektorem marek Peugeot i Citroën w Chorwacji. Jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych i Ekonomicznych w Paryżu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot

Podobne wiadomości:

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Peugeot 5008 - z minivana w crossovera

Premiery 2016-09-07

Peugeot 208 T16 Pikes Peak: szaleństwo na...

auto motor i sport 0000-00-00

Legendarny Peugeot z serii Pikes Peak (na cześć karkołomnej wspinaczki na ten amerykański szczyt) powraca w nowej odsłonie – tym razem na bazie malucha klasy B, który narodził się na nowo w szatach rajdowej bestii.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie koncepcji programowej dla kolejnego fragmentu autostrady A2. Dzięki temu powstanie dokumentacja niezbędna do ogłoszenia przetargu.