mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kocha, lubi, szanuje, czyli 500-ka

Kocha, lubi, szanuje, czyli 500-ka

Fiat 500 to świeżo upieczony zdobywca tytułu "Car oh the Year 2008". Nagroda ta to potwierdzenie, że nowa odsłona modelu z upływem kolejnych miesięcy staje się w Europie równie popularna jak jego legendarnego protoplasty pół wieku temu. Skąd bierze się ów popularność? O fenomenie "pięćsetki" pisze w swoim BLOGu czołowy polski dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski.

Kocha, lubi, szanuje, czyli 500-ka

"Wspaniale jest, gdy znajdzie się auto, które się kocha i to nie tylko w chwili zakupu, które się lubi, choć w naszych uczuciach wobec samochodu nie jesteśmy zbyt wylewni, które na dodatek się szanuje. I to nie tylko te, które ma szlachetne pochodzenie a jego styl jak choćby Jaguara czy Bentleya każe traktować je z godnością i powagą. Ile takich aut pojawiło się w historii motoryzacji? I to na dodatek takich aut, które wytrzymały próbę czasu? Chyba, nie było ich wiele. Ale oto pojawił się samochód, który nawiązując do historii pokazał, że auto może żyć bardzo długo i może cieszyć się naszym szacunkiem i miłością. Nazywa się Fiat 500." >>> czytaj dalej

Więcej felietonów Włodzimierza Zientarskiego i innych ekspertów motoryzacyjnych znajdziesz na www.blogkierowcy.pl


Podobne wiadomości:

Top 7 udanych powrotów

Top 7 udanych powrotów

Aktualności 2015-08-29

Nowa ofensywa Fiata w Europie - emocje i rozsądek

Nowa ofensywa Fiata w Europie - emocje i...

Aktualności 2015-08-18

Komentuj:

~nk 2007-11-22

istotnie, szczególnie w białym kolorze wydaje się piękny. Ale jego silniki to porażka. Nie jeździłem nim jeszcze więc nie piszę nic o jeździe i wykonaniu wnętrza. Reszta to inf z prasy. Poza tym nie wyobrażam sobie tego autka w "salonach " Fiata, pełnych ludzi umiejących tylko jedno - robić klienta w rolo.

~Paweł 2007-11-21

Piękny...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane techniczne
Nowy Nissan Leaf już jest. Znamy dane techniczne
Nissan zaprezentował nową generację modelu Leaf. Elektryczny model wygląda bardzo atrakcyjnie, a tego otrzymał wydajniejszy napęd i nowe technologie pod maską.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic