mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kogo zobaczymy w Brnie?

Kogo zobaczymy w Brnie?

Już dziś wiadomo, że w Brnie swoją najnowszą ofertę zaprezentuje siedmiu największych europejskich producentów ciężarówek. Wśród nich nie zabraknie znanych czeskich marek, czyli Tatry i Avii.

Kogo zobaczymy w Brnie?

Jedną z największych ekspozycji będzie mieć koncern Iveco. Na 3 tys. m.kw. powierzchni zaprezentują się trzy marki – obok Iveco pojawi się Irisbus i Fiat Professional. Jeśli chodzi o tą ostatnią markę, swoją premierę na targach będzie miał mały samochód użytkowy Fiat Fiorino. Swoje nowe modele do Brna przywiezie też Mercedes-Benz, a Renault Trucks, obok samochodów, pokaże także nowe technologie związane z napędami hybrydowymi.

Prezentację nowinek technicznych planuje również Scania – będzie można zapoznać się m.in. z używanymi w samochodach tej marki rozwiązaniami EGR i SCR. Oprócz tego na stoisku Scanii znajdzie się specjalny samochód strażacki Scania oraz autobus Scania Irizar.

Wspólne stoisko przygotowują członkowie Stowarzyszenia Dostawców Samochodów. Ekspozcja ta zajmie ponad 25 proc. całej wynajętej powierzchni wystawienniczej. Będzie tam można obejrzeć m.in. lekkie samochody użytkowe. Wśród prezentowanych tam marek pojawi się Volkswagen oraz Peugeot z modelami 107 przez 207, aż po Experta i Boxera. Swoje premierowe wystąpienie będzie miał mały samochód użytkowy - Peugeot Bipper. Hyundai natomiast prezentację samochodów połączył w promocją swojego partnerstwa z UEFA. Wśród nowości koreańskiego producenta znajdą się np. samochód użytkowy  H-1,  i30 CW (crossover wagon, resp. kombi), SUV Santa Fe, SUV  Tucson i MPV Matrix. Modele lekkich samochodów użytkowych i wozów kategorii SUV czy offroad przedstawią też KIA, Renault, Nissan, Mitsubishi, Suzuki, Citroën, Mercedes-Benz, Škoda i inni.

Zobacz więcej o targach Autotec 2008 w Brnie 

Tematy w artykule: targi motoryzacyjne

Podobne wiadomości:

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Aktualności 2014-03-29

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Aktualności 2014-04-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.