mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejna edycja targów Automechanika

Kolejna edycja targów Automechanika

W dniach 12 - 17 września we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja targów Automechanika. Na targach zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia i produkty branżowe. Udział w imprezie weźmie 4.700 wystawców z 72 krajów oraz 164.000 odwiedzających. Targi mają charakter zamknięty i są skierowane wyłącznie do osób z branży motoryzacyjnej.

Kolejna edycja targów Automechanika

Polacy stanowią jedną z najliczniejszych grup uczestniczących w targach - w poprzedniej edycji swoje produkty zaprezentowało 75 polskich wystawców. W tym roku swój udział zgłosiło już 90 polskich eksporterów.

W Polsce targi Automechanika reprezentuje Przedstawiciel Targów Frankfurt nad Menem Tadeusz Makowski. "Od 1992 roku reprezentujemy największe na świecie targi branżowe – Automechanika. Do udziału w kolejnych edycjach zgłasza się coraz więcej polskich firm motoryzacyjnych. W 2000r. było ich 17, dwa lata później – 45,  w 2004 – 75.  W tegorocznych targach udział weźmie około 100 polskich firm. Dla naszych wystawców przygotowaliśmy grupowy wyjazd. Zapewniamy wspólną podróż i noclegi, transfery, ubezpieczenie i stałą opiekę doświadczonych pilotów. Ponadto oferujemy karty wstępu na targi w promocyjnej cenie. Nasza oferta skierowana jest również do odwiedzających targi" - mówi Tadeusz Makowski.

Targi Automechanika cieszą się coraz większą popularnością w branży motoryzacyjnej. Świadczą o tym statystyki - w 2004 roku stoiska odwiedziła rekordowa jak dotąd liczba odwiedzających - około 164.000 przedstawicieli z 145 krajów. Także liczba wystawców przekroczyła dotychczasowe wyniki - około 4.500 firm zaprezentowało swoje najnowsze oferty. Szacuje się, że w tym roku statystyki pokażą dalszy wzrost. W trakcie targów odbędą się liczne imprezy towarzyszące.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.