mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejne Volvo do Azji

Kolejne Volvo do Azji

Sto autobusów Volvo trafi do Indii. To efekt podpisanej niedawno umowy pomiędzy Volvo Buses, a największą, indyjską agencją turystyczną, firmą Raj Travels.

Kolejne Volvo do Azji

Autobusy Volvo są na najlepszej drodze do bycia najbardziej rozpoznawalną marką na rynku południowo-azjatyckim. Kilka dni temu informowaliśmy o podpisaniu, lukratywnego kontraktu na zakup produktów Volvo Buses przez Chiny (2000 miejskich autobusów B6R). Teraz szwedzki producent dostarczy 100 międzymiastowych modeli B7R do Indii.

Pierwsze 22 egzemplarze są już na terenie Indii i wkrótce powinny trafić do różnych oddziałów Raj Travels w zachodniej części kraju. Kolejne 25 pojazdów zostanie dostarczonych w styczniu 2006 roku, a reszta w następnych miesiącach.

Luksusowe autobusy Volvo będą obsługiwały najdłuższe trasy pomiędzy największymi ośrodkami turystycznymi, a także te między największymi miastami. Zakup nowych pojazdów ma także związek z coraz większymi oczekiwaniami klientów Raj Travels zarówno tych z Indii jak i turystów zza granicy.

Produkty Volvo Buses są obecne w wielu różnych arteriach transportowych Indii, zarówno u prywatnych przedsiębiorców jak i dużych korporacjach. Podwozie modeli B7R produkowane jest w Indiach, w fabryce Hoskote niedaleko uniwersyteckiego miasta Banglore.

Czytaj także:

Volvo: Duże zamówienie z Chin 2005-12-12


Podobne wiadomości:

Volvo: Duże zamówienie z Chin

Volvo: Duże zamówienie z Chin

Aktualności 2005-12-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.