mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejne nagrody dla Colta

Kolejne nagrody dla Colta

Mitsubishi Colt niedawny zdobywca tytułu Złotej Kierownicy w Niemczech, nagrodzony jako Kompaktowy Samochód Roku w Holandii i Samochód Roku w Danii zdobył dwie kolejne prestiżowe nagrody.

Kolejne nagrody dla Colta

Pierwsza z nich to tytuł Samochodu Roku 2005 w Rumunii. W konkursie "Masina Anuli" Colt zdobył 192 punkty zwyciężając z 9 modelami: Citroenem C3, Peugeotem 407, Oplem Astra, Hyundaiem Tucson, Kią Picanto, Fiatem Idea, Skodą Octavia, Seatem Altea, Dacią Logan.

Druga nagroda została przyznana w Wielkiej Brytanii przez redakcję najbardziej prestiżowego pisma motoryzacyjnego CAR, która wybrała właśnie "The Incredibles 2004", czyli najlepsze motoryzacyjne debiuty 2004 roku. Mitsubishi Colt znalazł się tu w zacnym gronie nowicjuszy rynkowych wśród których są także Maserati Quattroporte, Porsche 911, Land Rover Discovery 3 i Citroen C4.

"Colt jest przestronny i funkcjonalny. Łatwo się prowadzi. Ma dobre silniki. Podstawowy model za 8000 funtów wygląda równie dobrze jak najlepiej wyposażona wersja. To także lepsza propozycja niż niższy, węższy, krótszy i "modniejszy" Smart. Tak, jakby projektanci byli tak pewni, że wygląd tego auta odzwierciedla płeć, wiek i orientację seksualną właściciela, że dla zabawy stworzyli pokrętła regulacji nawiewu w najbardziej kobiecym stylu i kolorze." – napisali dziennikarze pisma CAR komentując swój wybór.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport