mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejne przestoje w gliwickim Oplu

Kolejne przestoje w gliwickim Oplu

Jak podaje portal AutomotiveSuppliers.pl, gliwickie zakłady General Motors Manufacturing Poland planują kolejne przerwy w produkcji. Niestety sytuacja na europejskim rynku motoryzacyjnym nie uległa poprawie, dlatego do końca roku przestoje mają łącznie trwać 14 dni.

Kolejne przestoje w gliwickim Oplu
W związku z trwającą już od dłuższego czasu niekorzystną sytuacją w branży motoryzacyjnej, spowodowaną kryzysem finansowym, koncerny w dalszym ciągu ograniczają poziom produkcji nowych aut. Gliwicki Opel już wcześniej w październiku tego roku wstrzymywał produkcję na kilka dni. Niestety jak na razie nie widać poprawy sytuacji, sprzedaż nowych aut na rynkach Europy Zachodniej spada, dlatego sprawdził się czarny scenariusz i kolejne planowane przestoje dojdą do skutku.

Według Wojciecha Ososia, PR managera General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach, kolejne zatrzymanie produkcji planowane jest na listopad i grudzień. Łącznie przestoje potrwają aż 14 dni. Odbędą się w czterech turach, w dniach: 17-21 listopada, 24-26 listopada oraz 3-5 grudnia i 17-19 grudnia.

Podobne wiadomości:

Droga S1 – trzy odcinki do 2022 roku

Droga S1 – trzy odcinki do 2022 roku

Polskie drogi 2016-12-06

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

Aktualności 2016-08-22

Komentuj:

~astra 2008-11-06

dlaczego Astra clasic z klimatyzacją i metalikiem ( 1400cm )kosztuje 40 tys zła Astra III po upustach o podobnych parametrach 50.300zł przecież to takie same samochody....stąd takie wyniki

~kkkk 2008-11-06

samochody dla rodzin zarabiających 5-6 tys miesięcznie są zwyczajnie za drogie a co dopiero ci mniej zarabiający

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.