mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejne przestoje w gliwickim Oplu

Kolejne przestoje w gliwickim Oplu

Jak podaje portal AutomotiveSuppliers.pl, gliwickie zakłady General Motors Manufacturing Poland planują kolejne przerwy w produkcji. Niestety sytuacja na europejskim rynku motoryzacyjnym nie uległa poprawie, dlatego do końca roku przestoje mają łącznie trwać 14 dni.

Kolejne przestoje w gliwickim Oplu
W związku z trwającą już od dłuższego czasu niekorzystną sytuacją w branży motoryzacyjnej, spowodowaną kryzysem finansowym, koncerny w dalszym ciągu ograniczają poziom produkcji nowych aut. Gliwicki Opel już wcześniej w październiku tego roku wstrzymywał produkcję na kilka dni. Niestety jak na razie nie widać poprawy sytuacji, sprzedaż nowych aut na rynkach Europy Zachodniej spada, dlatego sprawdził się czarny scenariusz i kolejne planowane przestoje dojdą do skutku.

Według Wojciecha Ososia, PR managera General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach, kolejne zatrzymanie produkcji planowane jest na listopad i grudzień. Łącznie przestoje potrwają aż 14 dni. Odbędą się w czterech turach, w dniach: 17-21 listopada, 24-26 listopada oraz 3-5 grudnia i 17-19 grudnia.

Podobne wiadomości:

A1 Tuszyn - Częstochowa - niebawem ruszy przetarg

A1 Tuszyn - Częstochowa - niebawem ruszy...

Polskie drogi 2017-06-19

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Polskie drogi 2017-09-07

Komentuj:

~astra 2008-11-06

dlaczego Astra clasic z klimatyzacją i metalikiem ( 1400cm )kosztuje 40 tys zła Astra III po upustach o podobnych parametrach 50.300zł przecież to takie same samochody....stąd takie wyniki

~kkkk 2008-11-06

samochody dla rodzin zarabiających 5-6 tys miesięcznie są zwyczajnie za drogie a co dopiero ci mniej zarabiający

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.