mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejne sukcesy Santa Fe

Kolejne sukcesy Santa Fe

Od momentu pojawienia się na rynku wiosną tego roku, Hyundai Santa Fe co jakiś czas odnosi zwycięstwa w rozmaitych konkursach. Ostatnio specjaliści z branżowego magazynu Auto Express docenili ten model, wyróżniając go w konkursie na najlepszego SUV`a.

Kolejne sukcesy Santa Fe

Samochód otrzymuje co jakiś czas wyróżnienia dzięki nowoczesnemu designowi, przestronności oraz dobrym wynikom na drodze. Dowiódł tego ostatni konkurs zorganizowany w czerwcu przez magazyn Auto Express. Jego zadaniem było wyłonienie 'Najlepszego pojazdu rekreacyjnego z napędem 4x4' w konkursie 2006 New Car Honours. Samochód podsumowano komentarzem mówiącym o tym, że nie ma wątpliwości, co do tego iż jest to najlepszy, rodzinny SUV w tej klasie.

Zobacz galerię zdjęć modelu Hyundai Santa Fe

W bieżącym magazynie ukazał się przewodnik poświęcony samochodom rekreacyjnym, wyposażonym w napęd na cztery koła. Nowy Hyundai Santa Fe otrzymał tam notę pięciogwiazdkową. Fachowcy oceniający samochód docenili go za dosyć obszerną kabinę oraz możliwość konfiguracji miejsca dla siedmiu osób. Jury spodobała się także bardzo dobra kultura pracy wysokoprężnego silnika. Auto Express wziął pod uwagę dobrą jakość materiałów wykończeniowych oraz ich design. Poza modelem Hyundaia, pięć gwiazdek w teście otrzymał także Land Rover Freelander.

Na wrzesień zapowiadane są także kolejne testy samochodu, tym razem do konkursu o samochód roku. Fachowcy z Nordic COTY będą sprawdzać samochód w odbywającym się co roku Tannis Test.

Czytaj także:

Car of the Year 2007 - nominacje (2006-06-23)

Nowości marki Hyundai w Genewie (2006-03-06)

Kolejny SUV (2005-12-28)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Hyundai Santa Fe
Hyundai Santa Fe
Cena podstawowa już od: 140 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Hyundai rozmawia z Google

Hyundai rozmawia z Google

Technika 2016-08-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Innowacyjna szyba w Volkswagenie
Innowacyjna szyba w Volkswagenie
Volkswagen opracował podgrzewaną przednią szybę, która nie posiada zatopionych drucików, a do tego zapewnia bardzo dobrą widoczność. Zapobiega również parowaniu oraz ponownemu osadzaniu się lodu.
Odgadnij model Odgadnij model