mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejny dowód końca świata

Kolejny dowód końca świata

Jeep Liberty, który w naszym kraju pojawia się jako Cherokee może zostać pierwszym modelem marki, który zostanie wyposażony tylko w napęd na przednią oś. Samochód ma pojawić się na rynku w 2013 roku. To kolejny dowód na nadchodzący koniec świata.

Kolejny dowód końca świata
Jeep był prekursorem aut terenowych, wiele osób widząc terenowe auto na ulicy od razu nazywa go "dżipem" nie ważne jakiej marki jest spotkany samochód. Świadczy to o tym jaka jest pozycja tej marki. Wprowadzenie auta z napędem na przednią oś to sytuacja, w której został obalony kolejny bastion. Jeep twierdzi, że chcą dostarczyć źródło nowych doświadczeń dla swoich klientów.

Prawda jest jednak inna, auto z napędem na jedną oś jest tańsze przez co może przyciągnąć większą ilość klientów. W obecnych czasach gdy panuje moda na crossovery i SUVy, to większość ich posiadaczy nigdy nie zapuszcza się swoimi modnymi autami w teren. Oczywiście napęd 4x4 będzie dostępny jako opcjonalny.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jeep Cherokee
Jeep Cherokee
Cena podstawowa już od: 145 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

Aktualności 2017-07-18

Jeep, Hyundai, Toyota, Suzuki - używane...

auto motor i sport 0000-00-00

Opisujemy osiem popularnych używanych SUV-ów i aut terenowych, obowiązkowo z napędem na cztery koła, kosztujących do 60 tys. zł. Takie samochody są bardzo przydatne w terenie, ale przede wszystkim na śliskich drogach.

Komentuj:

~radush 2011-11-26

Ja w tym nic złego nie widzę. To tylko kolejny krok w przód. W dzisiejszych czasach nie ma już takiego popytu na samochody terenowe, przez co wąska oferta jest po prostu nieopłacalna. Oczywiście zostaje nam możliwość wyboru 4x4, więc nie widzę powodu do narzekania, tym bardziej że samochody są tańsze, a marka ciągle najlepsza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.