mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejny odcinek tygodnika "5 Koło" już jest!

Kolejny odcinek tygodnika "5 Koło" już jest!

Właśnie na naszych stronach pojawił się najnowszy odcinek tygodnika "5 Koło", podsumowujący najważniejsze wydarzenia w motoryzacyjnym świecie z zeszłego tygodnia.

Kolejny odcinek tygodnika

W czasach, gdy jadąc ulicami miasta nietrudno spotkać tablice stacji benzynowych, na wyświetlaczach których cyfra 4 na początku w zasadzie nie występuje, zapewne wielu z Was zainteresują porady o najlepszych i najskuteczniejszych trikach, dzięki którym możemy znacznie obniżyć spalanie naszych samochodów. Jeśli jednak ceny paliw Was raczej nie interesują i lejecie do baków tyle, ile potrzeba, nie zwracając uwagi na pędzące cyferki za plecami, możliwe jest, że zainteresujecie się nowym Mercedesem C63 AMG w wariancie Coupe, który właśnie został zaprezentowany, a do sprzedaży wejdzie w lipcu tego roku. Mamy tu także dla was coś jeszcze pikantniejszego - Porsche ogłosiło niedawno ceny swojego hybrydowego 918 Spyder, który do produkcji w limitowanej serii 918 sztuk wejść ma dopiero za dwa lata. Cena w Europie będzie oscylować w okolicach 645 tysięcy euro, natomiast w Stanach będzie taniej - jedynie kuszące 598 tysięcy.

Zaserwowaliśmy wam także film, ukazujący kulisy produkcji Dacii Dustera w rumuńskiej fabryce, a to z powodu wyprodukowania przez firmę czteromilionowego samochodu po 45 latach istnienia.

Jeśli jesteście ciekawi czego jeszcze możecie się dowiedzieć, zapraszamy do oglądania!

 

Tematy w artykule: Piąte koło

Podobne wiadomości:

"Piąte koło" - 04/2011

Aktualności 2011-01-29

Nowy odcinek tygodnika już jest

Nowy odcinek tygodnika już jest

Aktualności 2011-04-08

Komentuj:

~RENeu 2011-03-25

podobno piąte koło u wozu (rzecz zbędna zawadzająca ze słownika) a niejednemu "życie" uratowało ;-)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.