mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejny odcinek tygodnika "5 Koło" już jest!

Kolejny odcinek tygodnika "5 Koło" już jest!

Właśnie na naszych stronach pojawił się najnowszy odcinek tygodnika "5 Koło", podsumowujący najważniejsze wydarzenia w motoryzacyjnym świecie z zeszłego tygodnia.

Kolejny odcinek tygodnika

W czasach, gdy jadąc ulicami miasta nietrudno spotkać tablice stacji benzynowych, na wyświetlaczach których cyfra 4 na początku w zasadzie nie występuje, zapewne wielu z Was zainteresują porady o najlepszych i najskuteczniejszych trikach, dzięki którym możemy znacznie obniżyć spalanie naszych samochodów. Jeśli jednak ceny paliw Was raczej nie interesują i lejecie do baków tyle, ile potrzeba, nie zwracając uwagi na pędzące cyferki za plecami, możliwe jest, że zainteresujecie się nowym Mercedesem C63 AMG w wariancie Coupe, który właśnie został zaprezentowany, a do sprzedaży wejdzie w lipcu tego roku. Mamy tu także dla was coś jeszcze pikantniejszego - Porsche ogłosiło niedawno ceny swojego hybrydowego 918 Spyder, który do produkcji w limitowanej serii 918 sztuk wejść ma dopiero za dwa lata. Cena w Europie będzie oscylować w okolicach 645 tysięcy euro, natomiast w Stanach będzie taniej - jedynie kuszące 598 tysięcy.

Zaserwowaliśmy wam także film, ukazujący kulisy produkcji Dacii Dustera w rumuńskiej fabryce, a to z powodu wyprodukowania przez firmę czteromilionowego samochodu po 45 latach istnienia.

Jeśli jesteście ciekawi czego jeszcze możecie się dowiedzieć, zapraszamy do oglądania!

 

Tematy w artykule: Piąte koło

Podobne wiadomości:

Piąte koło - odcinek 11

Piąte koło - odcinek 11

Aktualności 2011-02-04

"Piąte koło" - 03/2011

Aktualności 2011-01-21

Komentuj:

~RENeu 2011-03-25

podobno piąte koło u wozu (rzecz zbędna zawadzająca ze słownika) a niejednemu "życie" uratowało ;-)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.