Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejny rekord Audi

Kolejny rekord Audi

W sierpniu 2005 roku Audi ogłosiło kolejny rekord sprzedaży. Do klientów na całym świecie trafiło ponad 59.100 nowych samochodów (w sierpniu 2004 roku było ich 49.876). Oznacza to wzrost o 18,5%.

W pierwszych ośmiu miesiącach 2005 roku liczba samochodów sprzedanych na świecie, w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, wzrosła o 11,1%, do około 554.000 samochodów (w miesiącach od stycznia do sierpnia 2004 roku - sprzedano 498.833 samochody).

"Wzrost ma miejsce na wszystkich frontach - dowodem na to jest fakt, że byliśmy w stanie osiągnąć nowy w historii rekord sprzedaży na 35 światowych rynkach" - komentuje Ralph Weyler - członek zarządu Audi ds. marketingu i sprzedaży. "Oczekujemy, że prezentacja Audi Q7 i nowego kabrioleta Audi na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie pomoże zwiększyć naszą sprzedaż w przyszłości. Nasz cel to ponad 800.000 samochodów w tym roku"- dodaje.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce
Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce
Nowy model koreańskiego producenta, Ioniq jest już dostępny na polskim rynku. Na początku w ofercie będzie jedynie wersja hybrydowa. Hyundai Ioniq to auto, które może być wyposażone w jeden z trzech rodzajów napędów.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj