mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejny salon Audi

Kolejny salon Audi

Firma "Rowiński&Wajdemajer" otworzyła kolejny już swój salon. Firma istnieje od 1984 roku i od wielu lat zajmuje czołową pozycję w sprzedaży samochodów Volkswagen i Audi w Polsce.

Kolejny salon Audi

W 1991 roku firma Rowiński&Wajdemajer otrzymała autoryzację Volkswagena i Audi budując w Piasecznie – jako jeden z pierwszych w Polsce – salon  sprzedaży z prawdziwego zdarzenia. W ubiegłym roku nieopodal istniejącego już salonu firma rozpoczęła sprzedaż i serwisowanie Volkswagena w nowym, jednym z największych salonów i serwisów tej marki nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Niewątpliwym atutem nowego salonu i serwisu, poza 600 m2 powierzchnią wystawienniczą, na której prezentowanych jest 12 samochodów Audi - najnowszych modeli od Audi A3 po A8 W12, jest jego lokalizacja przy trasie wiodącej z warszawskiego Wilanowa do Konstancina.

To jednak nie wszystko. Firma "Rowiński&Wajdemajer" zajęła się też nietypową dla siebie działalnością. Traktując nowy salon jako miejsce spotkań nie tylko między klientem, a personelem, otworzy w październiku, na piętrze wykwintną restaurację Nuovolari,  w której serwowane będą specjały kuchni śródziemnomorskiej.

Ważnym elementem ceremonii otwarcia salonu była wystawa najszybszych modeli Audi – tych nieco już zapomnianych Audi UR QUATTRO i  tych współczesnych: RS4 VTG, RS6.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.