mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejny udany miesiąc Mitsubishi

Kolejny udany miesiąc Mitsubishi

Przez pierwszych dziewięć miesięcy bieżącego roku sprzedano już 201.133 auta tej marki, co w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku stanowi wzrost o 20,6%.

W pierwszej trójce nadal pozostają Rosja, Niemcy i Wielka Brytania. Najbardziej dynamicznie wzrosła sprzedaż w Rosji (o 186%) i w Niemczech (o 41%). Zwyżkę sprzedaży zanotowano aż na jedenastu z piętnastu największych rynków – włoskim, francuskim, holenderskim, ukraińskim, izraelskim, szwajcarskim, tureckim i irlandzkim – naturalnie oprócz wymienionych wcześniej krajów (Rosja, Niemcy i Wielka Brytania).

Nadal najlepiej sprzedającym się modelem jest nowy Colt, który trafił aż do 54.422 klientów. O 64% w stosunku do tego samego okresu w zeszłym roku wzrosła sprzedaż Mitsubishi Lancera i dzięki temu osiągnął on wynik sprzedaży 44.707 aut.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross