mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kolejny udany miesiąc Mitsubishi

Kolejny udany miesiąc Mitsubishi

Przez pierwszych dziewięć miesięcy bieżącego roku sprzedano już 201.133 auta tej marki, co w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku stanowi wzrost o 20,6%.

W pierwszej trójce nadal pozostają Rosja, Niemcy i Wielka Brytania. Najbardziej dynamicznie wzrosła sprzedaż w Rosji (o 186%) i w Niemczech (o 41%). Zwyżkę sprzedaży zanotowano aż na jedenastu z piętnastu największych rynków – włoskim, francuskim, holenderskim, ukraińskim, izraelskim, szwajcarskim, tureckim i irlandzkim – naturalnie oprócz wymienionych wcześniej krajów (Rosja, Niemcy i Wielka Brytania).

Nadal najlepiej sprzedającym się modelem jest nowy Colt, który trafił aż do 54.422 klientów. O 64% w stosunku do tego samego okresu w zeszłym roku wzrosła sprzedaż Mitsubishi Lancera i dzięki temu osiągnął on wynik sprzedaży 44.707 aut.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji
S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji
Oto jeden z najbardziej wyczekiwanych odcinków dróg w Polsce. Trasa ekspresowa S7 z Warszawy do Grójca uzupełni sieć w centralnej Polsce. Niebawem ruszy jego realizacja, a minister infrastruktury i budownictwa liczy na zakończenie budowy przed terminem.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech