mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kompaktowy minivan Chevroleta

Kompaktowy minivan Chevroleta

Siedmiosobowe minivany sprzedają się ostatnimi czasy całkiem nieźle w Europie. Z tego powodu Chevrolet też postanowił mieć swój udział w tej działce. Koncern General Motors podpisał umowę z fabryką Hamtrack, Michigan na budowę takiego samochodu.

Kompaktowy minivan Chevroleta

Koncern General Motors będzie zatem montować samochód oparty na konstrukcji Opla Zafira w Stanach Zjednoczonych, a następnie eksportować go za Ocean do Europy. Samochód o nazwie kodowej MPV-7 będzie miał za zadanie wypełnić lukę jaka powstała po zakończeniu w 2005 roku produkcji modelu Opel Sintra, który nie przyjął się na rynku.

Sonda Który z modeli zdobędzie tytuł Car of the Year 2008?
Fiat 500
30.91 %
Ford Mondeo
29.98 %
Kia cee'd
14.84 %
Mazda 2
5.56 %
Mercedes klasa C
6.8 %
Nissan Qashqai
7.88 %
Peugeot 308
4.02 %
End

Nowy minivan Chevroleta ma być nieznacznie większy oraz bardziej muskularny od swojego bliźniaczego kuzyna z Europy, Opla Zafira. Wnętrze tych samochodów będą się całkowicie różnić. Zarazem będzie on mniejszy od sprzedawanego w Stanach Zjednoczonych modelu Chevrolet Traverse. Data oficjalnej premiery oraz detale techniczne samochodu nie zostały jeszcze opublikowane.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Zafira
Opel Zafira
Cena podstawowa już od: 80 950 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
Tematy w artykule: Opel Opel Opel Zafira

Komentuj:

~Pley 2007-11-15

Jak dwie krople wody z zafirą

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.