mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Koncepcyjny Accord we Frankfurcie

Koncepcyjny Accord we Frankfurcie

Nadchodzące targi we Frankfurcie będą okazją dla Hondy do zaprezentowania nowego studium koncepcyjnego o nazwie Accord Tourer Concept. Auto będzie prezentować w dużej mierze kierunek stylistyczny jaki obrał japoński koncern na najbliższe lata.

Koncepcyjny Accord we Frankfurcie

Accord Tourer Concept będzie w dużym stopniu odzwierciedlać sposób w jaki projektanci Hondy zamierzają tworzyć samochody przyszłej generacji. Nowe auto zadebiutuje na rynku dopiero w połowie przyszłego roku. Samochód ten będzie szerszy i niższy od obecnej generacji. Będzie się też charakteryzował usportowionym designem z nutą emocjonalności.

Nowa Honda będzie dostępna z całą gamą nowoczesnych silników, których domeną ma być praca w zgodzie z ekologią. Model koncepcyjny został zbudowany na całkiem nowej płycie podłogowej, wobec czego można się spodziewać niezłych właściwości jezdnych bez pogorszenia komfortu podróżowania.

Wraz z premierą nowego samochodu główną atrakcją targów na stoisku Hondy mają być także rewolucyjne technologie, takie jak pojazdy z silnikami benzynowo-elektrycznymi. Zostanie też pokazany pojazd o nazwie Small Hybrid Sports Concept, który zadebiutował w Genewie. Jest to połączenie hybrydowego układu napędowego z samochodem sportowym. Obok zostanie pokazany nowoczesny silnik diesla następnej generacji oraz model FCX Concept z funkcjonalną w pełni technologią ogniw paliwowych.

Czytaj także:

Coraz większa wartość marki Hyundai (2007-08-06)

Biotkanina Hondy (2007-07-05)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda Accord Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda Honda Accord

Podobne wiadomości:

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Technika 2017-08-16

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Aktualności 2017-05-01

Polski importer Hondy opublikował cenniki modelu Civic w wersji sedan. Japońska firma położyła duży nacisk na wyposażenie związane z bezpieczeństwem, dlatego ceny popularnego kompakta są dość wysokie.

Komentuj:

~jwk 2007-08-30

Hondy coraz bardziej....... nijakie. Były przepiękne na przełomie lat 70 /80

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.