mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Koncepcyjny NV2500 na różne okazje

Koncepcyjny NV2500 na różne okazje

Choć do rozpoczęcia wystawy w Detroit (styczeń 2008) pozostało jeszcze trochę czasu, Nissan zdradził już pierwsze informacje nt. zapowiedzianego na tę wystawę koncepcyjnego pojazdu użytkowego o nazwie NV2500.

Koncepcyjny NV2500 na różne okazje
Nissan NV2500 jest kontynuacją prototypowych pojazdów użytkowych z rodziny NV. W ubiegłym roku zaprezentowany został podczas targów Tokyo Motor Show znacznie mniejszy NV200. Choć i pod względem rozmiarów, jak i stylistyki NV2500 będzie znacznie odstawał od swojego poprzednika, to jednak ogólna koncepcja tego typu pojazdu będzie wspólna. NV2500 ma być bowiem autem, które będzie można wyposażyć w bardzo różnoraki sposób odpowiednio do swoich potrzeb. Tylna część auta będzie mogła być dostosowana zarówno do przewozu osób, jak i najbardziej wyszukanego sprzętu.

Nissan zapowiedział już, że auto, które będzie ewoluować z pokazanego w Detroit konceptu pojawi się na amerykańskim rynku pojazdów użytkowych już w 2010 roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan

Podobne wiadomości:

Kolejna nagroda dla GT-R’a

auto motor i sport 0000-00-00

Nissan NV200 - rewolucyjny koncept

Nissan NV200 - rewolucyjny koncept

Aktualności 2007-07-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.