mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Koncepcyjny NV2500 na różne okazje

Koncepcyjny NV2500 na różne okazje

Choć do rozpoczęcia wystawy w Detroit (styczeń 2008) pozostało jeszcze trochę czasu, Nissan zdradził już pierwsze informacje nt. zapowiedzianego na tę wystawę koncepcyjnego pojazdu użytkowego o nazwie NV2500.

Koncepcyjny NV2500 na różne okazje
Nissan NV2500 jest kontynuacją prototypowych pojazdów użytkowych z rodziny NV. W ubiegłym roku zaprezentowany został podczas targów Tokyo Motor Show znacznie mniejszy NV200. Choć i pod względem rozmiarów, jak i stylistyki NV2500 będzie znacznie odstawał od swojego poprzednika, to jednak ogólna koncepcja tego typu pojazdu będzie wspólna. NV2500 ma być bowiem autem, które będzie można wyposażyć w bardzo różnoraki sposób odpowiednio do swoich potrzeb. Tylna część auta będzie mogła być dostosowana zarówno do przewozu osób, jak i najbardziej wyszukanego sprzętu.

Nissan zapowiedział już, że auto, które będzie ewoluować z pokazanego w Detroit konceptu pojawi się na amerykańskim rynku pojazdów użytkowych już w 2010 roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan

Podobne wiadomości:

Nissan NV200 ? idealny dla podwodniaków

Nissan NV200 ? idealny dla podwodniaków

Aktualności 2008-06-05

Nissan ustanawia ekologiczny rekord Północnej Pętli

Nissan ustanawia ekologiczny rekord Północnej...

Aktualności 2008-07-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross