mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konferencja przemysłu motoryzacyjnego - AutoEvent 2007

Konferencja przemysłu motoryzacyjnego - AutoEvent 2007

23-24 maja odbędzie się AutoEvent 2007 - III doroczna konferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji. Swój udział potwierdziło już ponad 100 uczestników.

Konferencja przemysłu motoryzacyjnego - AutoEvent 2007

„AutoEvent staje się jedną z największych i najważniejszych konferencji motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, która skupia corocznie najważniejszych przedstawicieli sektora przemysłowego. W tym roku nasza konferencja powinna zgromadzić ponad 220 uczestników z kraju i zagranicy” – Rafał Orłowski, Dyrektor Biura PIM.

Podczas dwudniowej konferencji (23-24 maja br.) uczestnicy będą mogli wziąć udział w interaktywnych panelach dyskusyjnych oraz wysłuchać "case studies" poruszających zagadnienia związane z produkcją pojazdów i komponentów (m.in. sourcing dostawców, zarządzanie jakością, obniżanie kosztów i in.). Trzeciego dnia (25 maja br.) zaplanowana jest wizyta w fabryce VW-Poznań i jego dostawcy Gestamp Polska.

Cykliczna już impreza jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy przedstawicielami branży, a także możliwością przedstawienia rzeczywistej kondycji przemysłu motoryzacyjnego w Polsce.

W ubiegłym roku w konferencji AutoEvent 2006 wzięło udział ok. 200 uczestników oraz kilkunastu wystawców. Jej głównym celem była możliwość zapoznania się przedstawicieli branży z sytuacją na krajowym rynku producentów samochodów i komponentów motoryzacyjnych oraz z trendami w krajach UE.

Więcej informacji: www.autoevent.pl

Zobacz jak było wcześniej: Doroczna konferencja branży motoryzacyjnej - Auto Event 2006

Przeczytaj także:

Siły jeszcze mamy – wywiad z Romanem Kantorskim, prezesem Polskiej Izby Motoryzacji

 

Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

LOTOS mistrzem biznesu

LOTOS mistrzem biznesu

Aktualności 2011-06-03

Projekt Automotive Silesia Region

Projekt Automotive Silesia Region

Aktualności 2011-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini Urus oficjalnie - dane techniczne, osiągi, rozwiązania
Lamborghini Urus oficjalnie - dane techniczne, osiągi, rozwiązania
Włoska stajnia z Sant Agata Bolognese długo kazała czekać na ten model. Oto Lamborghini Urus - superszybki SUV z bykiem na masce. Znamy już wszystkie szczegóły na jego temat.