mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konkurs Sony - czego słuchasz w samochodzie?

Konkurs Sony - czego słuchasz w samochodzie?

Wyobraź sobie, że jest weekend, piękna pogoda, a równie urodziwa kobieta siedzi na miejscu pasażera. Droga jest pusta (podczas weekendu o nią ciężko, ale postaraj się wysilić wyobraźnię) i prosta...

Konkurs Sony - czego słuchasz w samochodzie?
Brakuje Ci tylko dobrej muzyki. Ale o to się nie martw, zadbaliśmy o nią za Ciebie. W konkursie miesiecznika "auto motor i sport" i portalu "mojeauto.pl" możesz wygrać dwupłytową składankę z idealną muzyką do samochodu. Duża, dwupłytowa kompilacja, na której znalazły się mocne i napędzające utwory. Nadają się świetnie zarówno na krótkie przejażdżki po mieście, jak i wielogodzinne wojaże.

Lista „Muzyki na drogę”, to zestawienie słynnych hitów, w których kierowcy zdążyli się już zakochać, oraz piosenek, które dodadzą jeździe mocnych wrażeń. Wśród artystów znaleźli się m.in. Alice Cooper, Bob Dylan, Johnny Cash, Willie Nelson, Janis Joplin oraz George Ezra. Z kolei zespoły, które napędzają tę składankę to przede wszystkim Kasabian, Jefferson Airplane, Boston, Korn oraz The Allman Brothers Band..
Weź udział w konkursie i wygraj jedną z 15 płyt. Jedyne co musisz zrobić to wejść na stronę konkursu i odpowiedzieć na, mamy taką nadzieję, bardzo łatwe pytanie - liczymy na Twoją kreatywność!

Konkurs potrwa od 24 do 31 maja 2016. Listę zwycięzców poznamy 7 czerwca 2016.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.