mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konkurs dla najmłodszych fanów Kajetana Kajetanowicza

Konkurs dla najmłodszych fanów Kajetana Kajetanowicza

Z myślą o najmłodszych kibicach Kajetana Kajetanowicza oraz całego zespołu zorganizowaliśmy zabawę właśnie dla nich. Już dziś zapraszamy dzieci w wieku 2-12 lat do udziału w rajdowym konkursie plastycznym. Na autorów najciekawszych rysunków czekają nagrody – gadżety LOTOS Dynamic Rally Team z kolekcji junior.

Konkurs dla najmłodszych fanów Kajetana Kajetanowicza
Kajetan Kajetanowicz: -  Niezwykle fajnie jest patrzeć, jak rośnie kolejne pokolenie fanów rajdów samochodowych. Nasz konkurs kierowany jest właśnie do naszych najmłodszych kibiców, których zachęcam do rysowania, malowania, wyklejania oraz wszystkich innych form twórczości i przesyłania prac konkursowych. To najmłodsi zainspirowali nas do organizacji takiej zabawy, ponieważ właśnie po otrzymaniu prac do innego konkursu postanowiliśmy zorganizować coś nietypowego dla dzieci. Bardzo doceniam zaangażowanie dzieciaków i ich rodziców, dlatego obiecuję każdej pracy przyjrzeć się osobiście.

Konkurs polega na stworzeniu pracy plastycznej przedstawiającej Kajetana, Jarka i/lub ich samochód rajdowy dowolną techniką plastyczną. Prace konkursowe wraz z uzupełnionym przez uczestnika oraz jego rodziców lub opiekunów prawnych formularzem (dostępny na stronie www.kajto.pl) należy wysłać za pośrednictwem poczty lub kuriera na adres: Kajetan Kajetanowicz Team Of the Future, ul.Daszyńskiego 12/3, 43-450 Ustroń. Termin dostarczenia prac mija 30 maja 2011 roku o północy (decyduje data wpłynięcia pracy do Organizatora).
Tematy w artykule: konkurs Kajetan Kajetanowicz dzieci

Podobne wiadomości:

Konkurs - Twoje patenty simply clever na długą podróż

Konkurs - Twoje patenty simply clever na...

Aktualności 2016-06-24

Konkurs - czy dobrze znasz markę Skoda?

Konkurs - czy dobrze znasz markę Skoda?

Aktualności 2016-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.