mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konkurs dla najmłodszych fanów Kajetana Kajetanowicza

Konkurs dla najmłodszych fanów Kajetana Kajetanowicza

Z myślą o najmłodszych kibicach Kajetana Kajetanowicza oraz całego zespołu zorganizowaliśmy zabawę właśnie dla nich. Już dziś zapraszamy dzieci w wieku 2-12 lat do udziału w rajdowym konkursie plastycznym. Na autorów najciekawszych rysunków czekają nagrody – gadżety LOTOS Dynamic Rally Team z kolekcji junior.

Konkurs dla najmłodszych fanów Kajetana Kajetanowicza
Kajetan Kajetanowicz: -  Niezwykle fajnie jest patrzeć, jak rośnie kolejne pokolenie fanów rajdów samochodowych. Nasz konkurs kierowany jest właśnie do naszych najmłodszych kibiców, których zachęcam do rysowania, malowania, wyklejania oraz wszystkich innych form twórczości i przesyłania prac konkursowych. To najmłodsi zainspirowali nas do organizacji takiej zabawy, ponieważ właśnie po otrzymaniu prac do innego konkursu postanowiliśmy zorganizować coś nietypowego dla dzieci. Bardzo doceniam zaangażowanie dzieciaków i ich rodziców, dlatego obiecuję każdej pracy przyjrzeć się osobiście.

Konkurs polega na stworzeniu pracy plastycznej przedstawiającej Kajetana, Jarka i/lub ich samochód rajdowy dowolną techniką plastyczną. Prace konkursowe wraz z uzupełnionym przez uczestnika oraz jego rodziców lub opiekunów prawnych formularzem (dostępny na stronie www.kajto.pl) należy wysłać za pośrednictwem poczty lub kuriera na adres: Kajetan Kajetanowicz Team Of the Future, ul.Daszyńskiego 12/3, 43-450 Ustroń. Termin dostarczenia prac mija 30 maja 2011 roku o północy (decyduje data wpłynięcia pracy do Organizatora).
Tematy w artykule: konkurs Kajetan Kajetanowicz dzieci

Podobne wiadomości:

Autonomiczny Volkswagen dla... niemowląt

Autonomiczny Volkswagen dla... niemowląt

Technika 2015-08-13

KONKURS. Twój pomysł na test Skody. Ty zgłaszasz – my testujemy!

KONKURS. Twój pomysł na test Skody. Ty...

Aktualności 2015-07-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.