mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konkursy przerwane!

Konkursy przerwane!

Po tragicznym wypadku jednej z załóg podczas II, niedzielnego etapu 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, sędziowie zdecydowali o przerwaniu imprezy.

Konkursy przerwane!
Serwisy mojeauto.pl oraz otoMoto.pl, a także zespół rajdowy M2Rally pragną złożyć najszczersze kondolencje bliskim Sylwestra Olszewskiego – tragicznie zmarłego w wyniku wypadku, jaki miał miejsce podczas II etapu 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE.  Załoga Olszewski/Całek jadąca Hondą Civic Type-Rs, kilkaset metrów po starcie wypadła z trasy, w wyniku czego śmierć poniósł kierowca. Michał Całek zasiadający w fotelu pilota przebywa w szpitalu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W związku z wypadkiem, rajd został przerwany a wszystkie uroczystości związane z zakończeniem imprezy odwołane.

W związku z tragicznymi wydarzeniami, konkursy ‘M2Rally w akcji’ i ‘5 różnic’ zostają przerwane*. Organizatorzy – serwisy otoMoto.pl i mojeauto.pl uznali, że w zaistniałej sytuacji kontynuowanie zabaw związanych z Rajdem powinno zejść na dalszy plan. Osoby, które zdążyły przesłać zgłoszenia, otrzymają na swoje skrzynki mailowe informację o odwołaniu konkursów. Mamy nadzieję, że ta decyzja spotka się ze zrozumieniem wszystkich Użytkowników i Fanów portali Mojeauto.pl, otoMoto.pl oraz zespołu M2Rally.

* Konkursy zostają przerwane zgodnie z 16. punktem regulaminu konkursu ‘M2Rally w akcji’ i 13. punktem regulaminu konkursu ‘5 różnic’: organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo odwołania konkursu w dowolnym czasie.
Tematy w artykule: konkurs 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE

Podobne wiadomości:

Konkurs - Twoje patenty simply clever na długą podróż

Konkurs - Twoje patenty simply clever na...

Aktualności 2016-06-24

Konkurs - czy dobrze znasz markę Skoda?

Konkurs - czy dobrze znasz markę Skoda?

Aktualności 2016-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.