mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konkursy przerwane!

Konkursy przerwane!

Po tragicznym wypadku jednej z załóg podczas II, niedzielnego etapu 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, sędziowie zdecydowali o przerwaniu imprezy.

Konkursy przerwane!
Serwisy mojeauto.pl oraz otoMoto.pl, a także zespół rajdowy M2Rally pragną złożyć najszczersze kondolencje bliskim Sylwestra Olszewskiego – tragicznie zmarłego w wyniku wypadku, jaki miał miejsce podczas II etapu 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE.  Załoga Olszewski/Całek jadąca Hondą Civic Type-Rs, kilkaset metrów po starcie wypadła z trasy, w wyniku czego śmierć poniósł kierowca. Michał Całek zasiadający w fotelu pilota przebywa w szpitalu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W związku z wypadkiem, rajd został przerwany a wszystkie uroczystości związane z zakończeniem imprezy odwołane.

W związku z tragicznymi wydarzeniami, konkursy ‘M2Rally w akcji’ i ‘5 różnic’ zostają przerwane*. Organizatorzy – serwisy otoMoto.pl i mojeauto.pl uznali, że w zaistniałej sytuacji kontynuowanie zabaw związanych z Rajdem powinno zejść na dalszy plan. Osoby, które zdążyły przesłać zgłoszenia, otrzymają na swoje skrzynki mailowe informację o odwołaniu konkursów. Mamy nadzieję, że ta decyzja spotka się ze zrozumieniem wszystkich Użytkowników i Fanów portali Mojeauto.pl, otoMoto.pl oraz zespołu M2Rally.

* Konkursy zostają przerwane zgodnie z 16. punktem regulaminu konkursu ‘M2Rally w akcji’ i 13. punktem regulaminu konkursu ‘5 różnic’: organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo odwołania konkursu w dowolnym czasie.
Tematy w artykule: konkurs 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE

Podobne wiadomości:

KONKURS. Twój pomysł na test Skody. Ty zgłaszasz – my testujemy!

KONKURS. Twój pomysł na test Skody. Ty...

Aktualności 2015-07-21

"Odpicuj" swojego Mercedesa

Samochody luksusowe 2013-04-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.