mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Konkursy przerwane!

Konkursy przerwane!

Po tragicznym wypadku jednej z załóg podczas II, niedzielnego etapu 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, sędziowie zdecydowali o przerwaniu imprezy.

Konkursy przerwane!
Serwisy mojeauto.pl oraz otoMoto.pl, a także zespół rajdowy M2Rally pragną złożyć najszczersze kondolencje bliskim Sylwestra Olszewskiego – tragicznie zmarłego w wyniku wypadku, jaki miał miejsce podczas II etapu 39. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE.  Załoga Olszewski/Całek jadąca Hondą Civic Type-Rs, kilkaset metrów po starcie wypadła z trasy, w wyniku czego śmierć poniósł kierowca. Michał Całek zasiadający w fotelu pilota przebywa w szpitalu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W związku z wypadkiem, rajd został przerwany a wszystkie uroczystości związane z zakończeniem imprezy odwołane.

W związku z tragicznymi wydarzeniami, konkursy ‘M2Rally w akcji’ i ‘5 różnic’ zostają przerwane*. Organizatorzy – serwisy otoMoto.pl i mojeauto.pl uznali, że w zaistniałej sytuacji kontynuowanie zabaw związanych z Rajdem powinno zejść na dalszy plan. Osoby, które zdążyły przesłać zgłoszenia, otrzymają na swoje skrzynki mailowe informację o odwołaniu konkursów. Mamy nadzieję, że ta decyzja spotka się ze zrozumieniem wszystkich Użytkowników i Fanów portali Mojeauto.pl, otoMoto.pl oraz zespołu M2Rally.

* Konkursy zostają przerwane zgodnie z 16. punktem regulaminu konkursu ‘M2Rally w akcji’ i 13. punktem regulaminu konkursu ‘5 różnic’: organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo odwołania konkursu w dowolnym czasie.
Tematy w artykule: konkurs 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE

Podobne wiadomości:

Twoje patenty Simply Clever na długą podróż - wyniki konkursu

Twoje patenty Simply Clever na długą podróż -...

Aktualności 2016-07-07

Konkurs - Twoje patenty simply clever na długą podróż

Konkurs - Twoje patenty simply clever na...

Aktualności 2016-06-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.