mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kontenery z Lubaczowa

Kontenery z Lubaczowa

Firma Dam-Rob S.A. zamierza otworzyć nową fabrykę w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Obiekt, w którym firma będzie produkować kontenery i systemy załadowcze dla przemysłu motoryzacyjnego, jest zlokalizowany w Lubaczowie.

Kontenery z Lubaczowa
Spółka Dam-Rob powstała w 1994 r. Na początku głównym filarem produkcji firmy, były metalowe okucia do mebli tapicerowanych. Później dzięki prowadzonym działaniom marketingowym i wysokiej jakości wyrobów metalowych, firmie udało się pozyskać zamówienia od firm związanych z motoryzacją, jak Stomil Olsztyn. W efekcie obecnie spółka zajmuje się produkcją różnorodnych, specjalistycznych pojemników i palet metalowych do transportu i magazynowania części samochodowych (elementów karoserii, drzwi, reflektorów, elementów zawieszenia, opon, tapicerki itd.) a także elementów metalowych, skrzyń i pojemników do półfabrykatów i wyrobów gotowych praktycznie wszystkich gałęzi przemysłu. Produkowane przez Dam-Rob kontenery używane są przez koncerny na całym świecie.

Firma Dam-Rob podpisała umowę na dzierżawę hal na terenie lubaczowskiej podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, na 6 lat z możliwością przedłużenia na kolejnych 10. Obecnie firma stara się o pozwolenie na ich modernizację. Nowy inwestor kooperuje z firmą Conteyor, która od ubiegłego roku także działa w Lubaczowie. Produkcja w nowym zakładzie powinna rozpocząć się jeszcze na jesień bieżącego roku. W początkowej fazie rozwoju produkcji, zatrudnienie znajdzie około 100 osób.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sportowy Toyota Yaris na horyzoncie
Sportowy Toyota Yaris na horyzoncie
Japoński producent przedstawił szkic Yarisa, który jest zapowiedzią sportowej wersji tego modelu. Na rynku samochód będzie konkurentem m.in. Forda Fiesty ST.