mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Korekty w 300C

Korekty w 300C

Trzy lata po rynkowym debiucie Chrysler postanowił odmłodzić swój flagowy model 300C. Amerykański "statek drogowy" od 2008 roku będzie oferowany także z bogatszym pakietem bezpieczeństwa i wyposażenia wnętrza.

Korekty w 300C
Widoczne zmiany w stylistyce Chrysler zamierza przeprowadzić tylko z tyłu 300C, a dokładniej na klapie bagażnika, która w nadchodzącym roczniku modelowym będzie zintegrowana z małym spojlerem wyposażonym w trzecie światło "stop". Optyka w wersji kombi - Touring - pozostanie niezmieniona.

 

Wnętrze będzie z kolei spowite ciemniejszymi odcieniami kolorów. Wieczorem rozświetlane będzie dzięki diodom LED.Miejsce zmieniło kilka przyrządów do obsługi auta. Tempomat znajduje się teraz po prawej stronie panelu z pozostałymi narzędziami.

Producent wzbogacił także pakiet wyposażenia standardowego i opcjonalnego. Teraz każda wersja Chryslera 300C dostępna będzie z czujnikami automatycznego włączenia świateł. Istotną nowością są dodatkowe boczne poduszki powietrzne w przednich fotelach jako uzupełnienie poduszek kurtynowych. Opcjonalna lista zawiera z kolei takie pozycje jak: nawigacja satelitarna z wymiennym dyskiem twardym i obsługą dotykową, odtwarzac CD/DVD/MP3, gniazdo USB.

Żadnych zmian w palecie silników. W ofercie pozostały dwie benzynowe V8-ki o pojemności 5.7 l. i 6.1 l. o mocy odpowiednio 340 i 425 koni mechanicznych oraz jeden agregat wysokoprężny 3.0 218 KM.Według zapowiedzi rzecznika prasowego Chryslera, ceny 300C pozostaną na obecnym poziomie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Chrysler 300C Wszystko o Chrysler
Tematy w artykule: Chrysler Chrysler 300C

Podobne wiadomości:

Jeden za wszystkich

auto motor i sport 0000-00-00

Miał być zwyczajny test porównawczy, a zrobił się bój na śmierć i życie. Najnowszy Ford Galaxy chce udowodnić starszym konkurentom, że jest od nich lepszy. Oni jemu, że aż tak bardzo się go nie boją. Kto wygra?

Chrysler: Amerykanie rozważają walkę w Australii

Chrysler: Amerykanie rozważają walkę w...

Aktualności 2012-01-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.