mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Korekty w 300C

Korekty w 300C

Trzy lata po rynkowym debiucie Chrysler postanowił odmłodzić swój flagowy model 300C. Amerykański "statek drogowy" od 2008 roku będzie oferowany także z bogatszym pakietem bezpieczeństwa i wyposażenia wnętrza.

Korekty w 300C
Widoczne zmiany w stylistyce Chrysler zamierza przeprowadzić tylko z tyłu 300C, a dokładniej na klapie bagażnika, która w nadchodzącym roczniku modelowym będzie zintegrowana z małym spojlerem wyposażonym w trzecie światło "stop". Optyka w wersji kombi - Touring - pozostanie niezmieniona.

 

Wnętrze będzie z kolei spowite ciemniejszymi odcieniami kolorów. Wieczorem rozświetlane będzie dzięki diodom LED.Miejsce zmieniło kilka przyrządów do obsługi auta. Tempomat znajduje się teraz po prawej stronie panelu z pozostałymi narzędziami.

Producent wzbogacił także pakiet wyposażenia standardowego i opcjonalnego. Teraz każda wersja Chryslera 300C dostępna będzie z czujnikami automatycznego włączenia świateł. Istotną nowością są dodatkowe boczne poduszki powietrzne w przednich fotelach jako uzupełnienie poduszek kurtynowych. Opcjonalna lista zawiera z kolei takie pozycje jak: nawigacja satelitarna z wymiennym dyskiem twardym i obsługą dotykową, odtwarzac CD/DVD/MP3, gniazdo USB.

Żadnych zmian w palecie silników. W ofercie pozostały dwie benzynowe V8-ki o pojemności 5.7 l. i 6.1 l. o mocy odpowiednio 340 i 425 koni mechanicznych oraz jeden agregat wysokoprężny 3.0 218 KM.Według zapowiedzi rzecznika prasowego Chryslera, ceny 300C pozostaną na obecnym poziomie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Chrysler 300C Wszystko o Chrysler
Tematy w artykule: Chrysler Chrysler 300C

Podobne wiadomości:

Milion dolarów za Chryslera 300C!

Milion dolarów za Chryslera 300C!

Aktualności 2012-02-02

Chrysler: Amerykanie rozważają walkę w Australii

Chrysler: Amerykanie rozważają walkę w...

Aktualności 2012-01-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.