mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Korodujący bak paliwa w Agilach

Korodujący bak paliwa w Agilach

General Motors Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o możliwości wystąpienia usterki w Oplach Agila pierwszej generacji, polegającej na korozji zbiornika paliwa.

Korodujący bak paliwa w Agilach
Polski dystrybutor marki Opel poinformował, że w niektórych samochodach Opel Agila A ze względu na niewłaściwe wykonanie powłoki zbiornika paliwa, pokrywająca go farba niewystarczająco przylega do powierzchni blachy. Może się to przyczynić do wystąpienia szybszej korozji zbiornika paliwa.

Na rynku polskim kampanią wyborczą z tego powodu objętych jest 2.571 samochodów.

Przedsiębiorca zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej. Serwisy te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą na wizyty, w celu sprawdzenia zbiornika paliwa oraz dokonania jego wymiany, jeśli zostanie wykryta ww. usterka.

Podobne wiadomości:

Opel Insignia GSi - powrót do korzeni

Opel Insignia GSi - powrót do korzeni

Aktualności 2017-07-25

Komentuj:

~kulka117 2013-08-23

Tylko pozazdrościć !. Mam agillę od 2000 r. Zaczęło mi śmierdzieć paliwo,więc trochę poczytała i trafiłam na wzmiankę o akcji.Udałam się do opla.Pan stwierdził , iż mój samochód nie jest objęty kompanią ,nie potrafił udzielić nawet informacji których pojazdów ona dotyczy.Może ktoś wie coś więcej na ten temat?.

~agil(ek) 2011-09-28

Faktycznie akcja jest. Szkoda tylko, ze Opel o tym mnie nie powiadomił :)) Dowiedziałem się przypadkiem - gdy szukałem.... zbiornika paliwa do agilki, bo zbiornik zaczął przeciekać. Przyznać muszę, że gdy w serwisie powiedzieli, że wymienią mi go za darmo mało nie zszedłem... do garażu wiecznego ;-))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando