mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Korodujący bak paliwa w Agilach

Korodujący bak paliwa w Agilach

General Motors Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o możliwości wystąpienia usterki w Oplach Agila pierwszej generacji, polegającej na korozji zbiornika paliwa.

Korodujący bak paliwa w Agilach
Polski dystrybutor marki Opel poinformował, że w niektórych samochodach Opel Agila A ze względu na niewłaściwe wykonanie powłoki zbiornika paliwa, pokrywająca go farba niewystarczająco przylega do powierzchni blachy. Może się to przyczynić do wystąpienia szybszej korozji zbiornika paliwa.

Na rynku polskim kampanią wyborczą z tego powodu objętych jest 2.571 samochodów.

Przedsiębiorca zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej. Serwisy te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą na wizyty, w celu sprawdzenia zbiornika paliwa oraz dokonania jego wymiany, jeśli zostanie wykryta ww. usterka.

Podobne wiadomości:

Astra GTC – z rąk Irmschera

auto motor i sport 0000-00-00

Opel Corsa OPC – z toru na drogę

auto motor i sport 0000-00-00

Corsa to popularny miejski samochód. Wersja OPC to już poważne auto, natomiast wersja specjalna - Nürburgring Edition - to pojazd niemal wyczynowy.

Komentuj:

~kulka117 2013-08-23

Tylko pozazdrościć !. Mam agillę od 2000 r. Zaczęło mi śmierdzieć paliwo,więc trochę poczytała i trafiłam na wzmiankę o akcji.Udałam się do opla.Pan stwierdził , iż mój samochód nie jest objęty kompanią ,nie potrafił udzielić nawet informacji których pojazdów ona dotyczy.Może ktoś wie coś więcej na ten temat?.

~agil(ek) 2011-09-28

Faktycznie akcja jest. Szkoda tylko, ze Opel o tym mnie nie powiadomił :)) Dowiedziałem się przypadkiem - gdy szukałem.... zbiornika paliwa do agilki, bo zbiornik zaczął przeciekać. Przyznać muszę, że gdy w serwisie powiedzieli, że wymienią mi go za darmo mało nie zszedłem... do garażu wiecznego ;-))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.