mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kościuszko: "Udany debiut w SWRC"

Kościuszko: "Udany debiut w SWRC"

"To był udany debiut zarówno z zespołem Dynamic World Rally Team, jak i w klasyfikacji SWRC. Mieliśmy dobre tempo w kilku rajdach" - tak podsumowej swój pierwszy sezon startów w mistrzostwach świata aut klasy S2000 Michał Kościuszko.

Kościuszko:
"W Meksyku, Portugalii i Francji staneliśmy na podium. W Rajdzie Wielkiej Brytanii wywalczyliśmy 5. miejsce w klasyfikacji kierowców SWRC oraz 6. miejsce dla zespołu Dynamic World Rally Team. Chciałbym bardzo podziękować naszym partnerom. Przede wszystkim firmie LOTOS Paliwa z marką Dynamic oraz pozostałym partnerom, którzy wspierali nas podczas całego sezonu. Byli z nami podczas tych dobrych i trochę gorszych chwil, bo jak wiadomo w sporcie bywa różnie. W tej chwili jesteśmy myślami już w kolejnym sezonie, w którym zamierzamy powalczyć o tytuł Mistrza Świata. Mam nadzieję, że w sezonie 2011 będziemy mieć więcej szczęścia i nie będą nas nękać tak częste defekty samochodu" - powiedział Michał Kościuszko.

Kolejnym startem załogi Dynamic World Rally Team jest Rajd Barbórki, rozgrywany w Warszawie w pierwszą sobotę grudnia.
Tematy w artykule: WRC S2000 Michał Kościuszko

Podobne wiadomości:

WRC: FIA World Rally Championship

auto motor i sport 0000-00-00

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Aktualności 2016-05-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando