mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kościuszko i Baran przed Rajdem Rzeszowskim

Kościuszko i Baran przed Rajdem Rzeszowskim

Załoga Suzuki Shell Helix - Michał Kościuszko i Jarek Baran wystartuje w 15. Rajdzie Rzeszowskim - Matador, który rozpocznie się 3 sierpnia br. prologiem na trasie zamkowej. W 5. eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Michał Kościuszko i Jarek Baran wystartują samochodem Suzuki Swift z 4. numerem startowym.

Kościuszko i Baran przed Rajdem Rzeszowskim

„W zeszłym roku po raz pierwszy znaleźliśmy się na pudle w klasyfikacji generalnej. Teraz również chcielibyśmy powalczyć o jak najwyższe miejsce w generalce, jednak deszczowa pogoda może nam to zdecydowanie utrudnić. W drugim dniu zapoznania z trasą spadł deszcz i na drodze pozostało bardzo dużo błota. Takie warunki z bardzo śliską i brudną nawierzchnią zdecydowanie nie dają szans samochodom przednionapędowym. Jeżeli utrzyma się deszczowa pogoda będziemy musieli skupić się tylko na rywalizacji w klasyfikacji S1600 pamiętając o towarzyszących nam ograniczeniach. Tym samym samochodem – Suzuki Swiftem wystartujemy w dwóch kolejnych eliminacjach do Mistrzostw Świata – Rajdzie Niemiec w kolejnym tygodniu i Rajdzie Finlandii dwa tygodnie później.”- powiedział Michał Kościuszko.

Trasa rajdu liczy 12 odcinków specjalnych o łącznej długości 195,27 kilometrów oesowych. Na liście zgłoszeń znajdują się 42 załogi, w tym 3 w klasie S1600.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando