mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kowalscy najchętniej wybierają Astrę

Kowalscy najchętniej wybierają Astrę

W pierwszym półroczu tego roku wśród klientów indywidualnych na polskim rynku największym powodzeniem cieszyła się najnowsza generacja Opla Astry. Na ten model zdecydowało się 2.187 osób.

Kowalscy najchętniej wybierają Astrę
Według danych CEPIK-u wynik 2.187 sprzedanych Astr jest o ponad 4 proc. wyższy względem tego samego okresu roku ubiegłego.

Wśród klientów, którzy wybrali Astrę, największą popularnością w pierwszej połowie roku cieszyły się wersje hatchback, których w tym okresie zarejestrowano 1.684 sztuki. Kupujący najchętniej wybierali samochody w wersji Enjoy z silnikiem 1.6 o mocy 115 KM, które stanowiły ponad 75% ogólnej sprzedaży Astry w tym okresie.

Jednocześnie, biorąc pod uwagę wyniki z ubiegłych lat z tego samego okresu, jest to rekordowa sprzedaż Astry. - Na ten sukces złożyło się kilka istotnych czynników, takich jak mnogość wyboru wersji nadwozia i silników, świetna oferta dla klientów indywidualnych, wzorowe działania komunikacjyjne z udziałem naszych piłkarzy z Borusii Dortmund oraz oczywiście doskonałe samochody produkowane w gliwickiej fabryce – powiedział Wojciech Mieczkowski, szef Opla w Polsce.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Astra
Opel Astra
Cena podstawowa już od: 59 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut

Polacy kupili rekordową liczbę nowych aut

Aktualności 2017-07-13

Francja dopłaci do zakupu nowych aut

Francja dopłaci do zakupu nowych aut

Finanse i prawo 2017-09-18

Komentuj:

~blus 2013-07-11

Miałem malucha, trabanta, Mikrę i Almerę, potem była Astra2 , później 3 , a teraz 4 ST turo.nCo mogę powiedzieć , są niezawodne , w miarę oszczędne i o dobrym stosunku ceny do jakości , dobry serwis w Rybniku , nadają się do zagazowania , lub mają gaz fabryczny, co czyni tanią eksploatację. Nudnego golfa wyprzedzają o lata ślwietne z wyglądem, a silniki są niezawodne i proste o dobrej wydajności i w standardzie dostajemy już sporo mocy , za co u WW trzeba słono płacić. Niewiele się o nich pisze na forach , bo i nie ma o czym , lejesz jedziesz, żadne TSI się nie sypie , głowice nie pękają , wtryski nie siadają , nie masz bólu głowy. Ot prosty nie doceniany OPEL , ale zawsze na wsi będzie lepszy WW i AUDI.nBLUS

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris otrzymał zamówienie na nowe autobusy elektryczne i infrastrukturę do ich ładowania. Produkty z Bolechowa trafią do Stalowej Woli.