mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kradł paliwo z poznańskich stacji

Kradł paliwo z poznańskich stacji

Funkcjonariusze z Poznania zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzieże paliwa z poznańskich stacji. Już teraz wiadomo, że zatrzymany może mieć na swoim koncie kilkadziesiąt przestępstw.

Kradł paliwo z poznańskich stacji
Był on pracownikiem komisu samochodowego, dokonywał kradzieży wykorzystując auta przygotowane do sprzedaży. Do kradzieży na poznańskich stacjach paliw dochodziło od kilku miesięcy. Sprawca podjeżdżając różnymi samochodami, tankował paliwo do kanistrów, po czym odjeżdżał nie płacąc za towar. Do tego typu przestępstw dochodziło w różnych częściach Poznania.Kryminalni z Nowego Miasta, dysponując orientacyjnym rysopisem sprawcy, nie mieli wątpliwości, złodziejem mogła być ta sama osoba, mimo że samochody były różne.

W trakcie policyjnych ustaleń okazało się, że zatrzymany poznaniak mógł dokonać ponad 40 kradzieży paliwa. Przypuszcza się, że mógł on ukraść nawet ponad 1000 litrów. Auta, które wykorzystywał w trakcie przestępstw pochodziły głównie z jednego z poznańskich komisów, w którym mężczyzna był zatrudniony. Po kradzieży, paliwo sprzedawane było osobom trzecim.
Tematy w artykule: komenda główna policji paliwa

Podobne wiadomości:

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Aktualności 2016-02-06

Paliwo najtańsze od lat!

Paliwo najtańsze od lat!

Aktualności 2016-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford GT - oficjalne dane techniczne
Ford GT - oficjalne dane techniczne
Amerykański koncern lubi być tajemniczy. Najpierw długo zwlekał z podaniem oficjalnych danych Focusa RS, a teraz wystawił na mocną próbę cierpliwość wszystkich fanów najnowszego supersamochodu GT. Po kilku miesiącach oczekiwania ujawnił dane techniczne supersamochodu.
Nowy Citroen C3 Nowy Citroen C3