mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kradli "przedpremierowe" auta

Kradli "przedpremierowe" auta

Dolnośląscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn i zlikwidowali dziuplę samochodową. Trafiały do niej zagraniczne auta o wartości dochodzącej do 300 tys. zł. Na miejscu policjanci znaleźli nawet modele aut, które nie miały jeszcze swej polskiej premiery.

Kradli
Według wstępnych informacji Policji, samochody były kradzione w Niemczech, Belgii, Włoszech i Polsce. Dziupla samochodowa mieściła się na czterech poziomach budynku znajdującego się na terenie powiatu trzebnickiego.

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli części samochodowe około 90 samochodów marki BMW różnych typów oraz innych luksusowych aut. Funkcjonariusze ustalili, że wśród zabezpieczonych części aut, znajdują się elementy co najmniej 20 różnych pojazdów.

Wartość jednego samochodu wahała się od 50 tys. do 300 tys. zł. Ogólna wartość już ustalonych skradzionych pojazdów, to nie mniej niż 1,5 mln. złotych. W tej sprawie policjanci zatrzymali 5 mieszkańców powiatu trzebnickiego w wieku: 26-39 lat. Funkcjonariusze ustalają jaką rolę pełniły zatrzymane osoby w przestępczym procederze oraz wszystkie okoliczności dotyczące tej sprawy.

Komentuj:

~arab 2006-11-12

brawo prusiczanie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.