mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Krasnale Chevroleta

Krasnale Chevroleta

W Stanach Zjednoczonych popularność małych samochodów ciągle wzrasta. Po dużych sukcesach MINI, należącej do Toyoty marki Scion i pojawieniu się wkrótce na rynku małych Smartów, również rodzimy Chevrolet planuje dodać do mini-koszyka swoje trzy grosze, a właściwie trzy modele.

Krasnale Chevroleta

Należący do General Motors, Chevrolet, na zbliżających się targach samochodowych w Nowym Jorku (4. kwietnia) zaprezentuje swoje trzy samochody, które mają podbić serca minimalistów.

Czym? Dobrze już znaną i jak się okazuje, efektywną metodą zapoczątkowaną przez markę Scion. Pudełkowaty kształt, agresywny przód i dostępność wariackich kolorów nadwozia – jak chociażby w pierwszym oficjalnie zaprezentowanym modelu koncepcyjnym, Chevrolecie Trax, który swoją sylwetką przypomina mieszankę właśnie Sciona xB z masywnością Range Rovera.

Dwa pozostałe modele studyjne są jeszcze owiane tajemnicą jednak już teraz patrząc na Traxa można się domyślać w jakim kierunku zmierzają Amerykanie.

Z kolei Trax, według dotychczasowych informacji ma być napędzany jednolitrowym silnikiem. Ceny za wersję bazową zostały ustalone na poziomie 10 tys. dolarów.

Czytaj także:

Tania ofensywa koncernu GM 2006-11-30


Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

~ALESSIA 2007-04-01

sama ujeżdżam kosiarkę do trawy

~ALESSIA 2007-03-30

EEE... ALE AMERYKAńCY JEżDZą NIMI PO CHODNIKACH, CO NIE?? SMART:)) TAM W SKLEPACH Z ZABAWKAMI, AUTKA DO 12 ROKU żYCIA MAJą WIęKSZą MOC:)))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Amerykański oddział firmy J. D.  Power przygotował kolejny raport dotyczący postrzegania poszczególnych producentów samochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badania przeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic