mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Krasnale Chevroleta

Krasnale Chevroleta

W Stanach Zjednoczonych popularność małych samochodów ciągle wzrasta. Po dużych sukcesach MINI, należącej do Toyoty marki Scion i pojawieniu się wkrótce na rynku małych Smartów, również rodzimy Chevrolet planuje dodać do mini-koszyka swoje trzy grosze, a właściwie trzy modele.

Krasnale Chevroleta

Należący do General Motors, Chevrolet, na zbliżających się targach samochodowych w Nowym Jorku (4. kwietnia) zaprezentuje swoje trzy samochody, które mają podbić serca minimalistów.

Czym? Dobrze już znaną i jak się okazuje, efektywną metodą zapoczątkowaną przez markę Scion. Pudełkowaty kształt, agresywny przód i dostępność wariackich kolorów nadwozia – jak chociażby w pierwszym oficjalnie zaprezentowanym modelu koncepcyjnym, Chevrolecie Trax, który swoją sylwetką przypomina mieszankę właśnie Sciona xB z masywnością Range Rovera.

Dwa pozostałe modele studyjne są jeszcze owiane tajemnicą jednak już teraz patrząc na Traxa można się domyślać w jakim kierunku zmierzają Amerykanie.

Z kolei Trax, według dotychczasowych informacji ma być napędzany jednolitrowym silnikiem. Ceny za wersję bazową zostały ustalone na poziomie 10 tys. dolarów.

Czytaj także:

Tania ofensywa koncernu GM 2006-11-30


Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Komentuj:

~ALESSIA 2007-04-01

sama ujeżdżam kosiarkę do trawy

~ALESSIA 2007-03-30

EEE... ALE AMERYKAńCY JEżDZą NIMI PO CHODNIKACH, CO NIE?? SMART:)) TAM W SKLEPACH Z ZABAWKAMI, AUTKA DO 12 ROKU żYCIA MAJą WIęKSZą MOC:)))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.