mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kreatywny Fiat w Genewie

Kreatywny Fiat w Genewie

Stoisko Fiat Automobiles na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie zdobyło nagrodę ” “Creativity Award 2010” („Nagroda za kreatywność 2010”) - za oryginalność oraz innowacyjność rozwiązań.

Kreatywny Fiat w Genewie
To już siódma edycja tej nagrody, organizowanej i przyznawanej przez "Club de publicité et communication de Genève”, której celem jest wyrażenie uznania za twórczy wysiłek włożony w zaprojektowanie i stworzenie stoisk, ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich jakość i aspekt praktyczny, poza oczywiście chęcią przyciągnięcia szerokich rzesz zwiedzających salon. Ale rozstrzygającym kryterium dla wyboru zwycięzcy jest zawsze oryginalność ekspozycji.

Nagradzając stoisko Fiata jury podało w swoim werdykcie takie uzasadnienie: “Fiat organizując swoje stoisko wyszedł poza klasyczne i konwencjonalne schematy w tym zakresie, aby przyciągnąć uwagę zwiedzających Salon niezwykle barwnym wystrojem, z wyraźnymi odniesieniami do dziecięcego świata.
Mieniącymi się barwami tęczy przyozdobiono nie tylko ściany, ale i podłogę, mosty i dywaniki, tworząc całość niezwykle przyciągającą i znakomicie widoczną już z daleka. Oryginalny i innowacyjny w swym zamyśle był “konfigurator kolorów” i to na niego jury zwróciło szczególną uwagę. Dwa mosty umożliwiały zwiedzającym podziwianie wszystkich wystawionych modeli samochodów. Rozwiązane technologicznie proste, ale bardzo dobrze pomyślane. Jury podkreśla, że Fiat, co roku wyróżnia się na tle innych producentów poszukiwaniem coraz to nowych pomysłów”.

Jak chodzi o szczegóły - oryginalność wystroju stoiska polegała na koncepcji „świat z moich marzeń" widziany oczami dzieci, ponieważ każda marka patrząca w przyszłość musi „słuchać" tego, co mają do powiedzenia najmłodsi, którzy kiedyś będą rządzić tym światem. I to właśnie dzieci „zaprojektowały" stoisko Fiata, puszczając wodzę fantazji i wyrażając swoją wizję przyszłości, w której coraz większe znaczenie będą miały technologie przyjazne środowisku. To wesołe i tętniące życiem miejsce przedstawiało domy zbudowane na chmurach, natomiast gości odwiedzających ten „świat Fiata" witała właśnie tęcza.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat targi Genewa

Podobne wiadomości:

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Aktualności 2018-02-01

„Fiat 500-tysięczny”

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.