mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Krone najlepsze dla flot

Krone najlepsze dla flot

Jeden z największych producentów naczep, firma Krone GmbH otrzymała nagrodę w konkursie Image Award 2010 w kategorii naczep . Krone zwyciężyło w badaniu instytutu TNS Emind na zlecenie czasopisma VerkehrsRundschau w kategorii naczep dla segmentu klientów flotowych (powyżej 11 pojazdów). 

Krone najlepsze dla flot
Ankieta skierowana była do 400 osób decydujących o zakupie i osób zarządzających w firmach spedycyjnych, jak również przedsiębiorstwach przemysłowych i handlowych z własną flotą pojazdów. 

Marka Krone otrzymała 766 punktów na 1000 możliwych i była zdecydowanym zwycięzcą w tej kategorii. Nagrodę odebrali Bernard Krone, właściciel i zarządzający firmą oraz Dr Frank Albers, szef marketingu. 

- Bardzo cieszymy się z pierwszego miejsca w wynikach tego badania co pokazuje, że firmy transportowe i spedycyjne doceniają naszą ofensywę innowacyjną, jak również jakość produktów i serwisu naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy Klientom bardzo wdzięczni za okazane zaufanie, a nagroda motywuje nas dalej do wprowadzania coraz to lepszych rozwiązań – powiedział Bernard Krone na informację o zwycięstwie w konkursie.

Jako osoba odpowiedzialna za markę, zadowolenie nie krył również Dr Frank Albers. Jego zdaniem ta nagroda wzmacnia firmę w tej trudnej sytuacji rynkowej i pozwala z większą pewnością patrzeć na targi Pojazdów Użytkowych IAA, które we wrześniu 2010 odbędą się w Hanowerze.

Rozwiązania, jak Krone ECO2 Liner z nowym zapięciem plandeki EasyTarp, pokazują, że rynek nie tylko pozytywnie reaguje na takie innowacje ale wręcz ich potrzebuje, aby uczynić transport bardziej efektywnym, a w konsekwencji korzystniej pozycjonować dane przedsiębiorstwo na rynku. Pierwsze miejsce w Image-Rankingu czasopisma VerkehrsRundschau jest potwierdzeniem konsekwencji bycia blisko Klienta i orientacji na Klienta ze strony firmy Krone. 

Poza grupami produktowymi jak naczepy plandekowe, chłodnie, furgony, naczepy podkontenerowe, systemy wymienne, zabudowy i przyczepy Krone oferuje też kompletny pakiet usług i rozwiązań typowych dla branży (finansowanie, ServiceLocator, 24h-help, telematyka itp.) 

- Spoglądając w kierunku wystawy Pojazdów Użytkowych IAA zaoferujemy naszym Klientom ponownie pokaz innowacji. Rozwijamy produkty i usługi, aby zoptymalizować prowadzenie biznesu naszych Klientów. Krone jest przedsiębiorstwem będącym blisko Klienta i już cieszymy się na odwiedziny naszego stoiska targowego na IAA - dodał na zakończenie Bernard Krone.
Tematy w artykule: przyczepy nagroda Krone GmbH

Podobne wiadomości:

Oto sposób na wakacyjne oszczędności

Oto sposób na wakacyjne oszczędności

Aktualności 2014-07-17

Mazda MX-5 Japońskim Samochodem Roku

Mazda MX-5 Japońskim Samochodem Roku

Aktualności 2015-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.