mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Krone najlepsze dla flot

Krone najlepsze dla flot

Jeden z największych producentów naczep, firma Krone GmbH otrzymała nagrodę w konkursie Image Award 2010 w kategorii naczep . Krone zwyciężyło w badaniu instytutu TNS Emind na zlecenie czasopisma VerkehrsRundschau w kategorii naczep dla segmentu klientów flotowych (powyżej 11 pojazdów). 

Krone najlepsze dla flot
Ankieta skierowana była do 400 osób decydujących o zakupie i osób zarządzających w firmach spedycyjnych, jak również przedsiębiorstwach przemysłowych i handlowych z własną flotą pojazdów. 

Marka Krone otrzymała 766 punktów na 1000 możliwych i była zdecydowanym zwycięzcą w tej kategorii. Nagrodę odebrali Bernard Krone, właściciel i zarządzający firmą oraz Dr Frank Albers, szef marketingu. 

- Bardzo cieszymy się z pierwszego miejsca w wynikach tego badania co pokazuje, że firmy transportowe i spedycyjne doceniają naszą ofensywę innowacyjną, jak również jakość produktów i serwisu naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy Klientom bardzo wdzięczni za okazane zaufanie, a nagroda motywuje nas dalej do wprowadzania coraz to lepszych rozwiązań – powiedział Bernard Krone na informację o zwycięstwie w konkursie.

Jako osoba odpowiedzialna za markę, zadowolenie nie krył również Dr Frank Albers. Jego zdaniem ta nagroda wzmacnia firmę w tej trudnej sytuacji rynkowej i pozwala z większą pewnością patrzeć na targi Pojazdów Użytkowych IAA, które we wrześniu 2010 odbędą się w Hanowerze.

Rozwiązania, jak Krone ECO2 Liner z nowym zapięciem plandeki EasyTarp, pokazują, że rynek nie tylko pozytywnie reaguje na takie innowacje ale wręcz ich potrzebuje, aby uczynić transport bardziej efektywnym, a w konsekwencji korzystniej pozycjonować dane przedsiębiorstwo na rynku. Pierwsze miejsce w Image-Rankingu czasopisma VerkehrsRundschau jest potwierdzeniem konsekwencji bycia blisko Klienta i orientacji na Klienta ze strony firmy Krone. 

Poza grupami produktowymi jak naczepy plandekowe, chłodnie, furgony, naczepy podkontenerowe, systemy wymienne, zabudowy i przyczepy Krone oferuje też kompletny pakiet usług i rozwiązań typowych dla branży (finansowanie, ServiceLocator, 24h-help, telematyka itp.) 

- Spoglądając w kierunku wystawy Pojazdów Użytkowych IAA zaoferujemy naszym Klientom ponownie pokaz innowacji. Rozwijamy produkty i usługi, aby zoptymalizować prowadzenie biznesu naszych Klientów. Krone jest przedsiębiorstwem będącym blisko Klienta i już cieszymy się na odwiedziny naszego stoiska targowego na IAA - dodał na zakończenie Bernard Krone.
Tematy w artykule: przyczepy nagroda Krone GmbH

Podobne wiadomości:

Nagroda Paul Pietsch dla Mitsubishi

auto motor i sport 0000-00-00

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land Rovera

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land...

Aktualności 2015-09-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando