mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kubica i VIP-y z Formułą 1

Kubica i VIP-y z Formułą 1

Na zakończenie objazdowej imprezy promującej francuską markę i jej udział w globalnym show Formuły 1, wrocławski koncesjoner gościł u siebie fanów tego sportu.

Kubica i VIP-y z Formułą 1

Wśród zaproszonych przez Firmę Jasiak gości nie zabrakło znanych postaci mediów i sportowców z Robertem Kubicą na czele (TU przeczytaj wywiad). Świat motor-sportu reprezentowali także pilot rajdowy Jarosław Baran, wrocławski kierowca rajdowy Tomasz Kuchar, jego były pilot Maciej Szczepanik i załoga Meresiński-Brzozok ze swoim rajdowym Renault Clio Sport.

W centrum uwagi wszystkich był jednak bolid zespołu Renault F1. Wokół auta tworzona była aura sportowych emocji. Przy nim na pytania Wojciecha Majewskiego o historii startów, drodze do obecnego udziału w World Series by Renault i marzeniach w Formule 1, odpowiadał Robert Kubica. Przy samochodzie o ostatnich rajdowych startach opowiadał także Jarosław Baran.


TU znajdziesz pełną galerię zdjęć z finału Renault F1 Tour

Wokół bolidu startującego w zeszłym sezonie w zespole Fernando Alonso i Giancarlo Fisichelli gromadzili się odwiedzający, a na stojącym obok symulatorze można było sprawdzić swoje umiejętności w jeździe wirtualnym bolidem. Na nim odbył się konkurs na najszybszy czas przejazdu okrążenia toru Silverstone, a losowanie wśród gości przyniosło wygranemu kurs bezpiecznej jazdy w szkole Renault.

Wszyscy chcący wykorzystać jeszcze ostatnią szansę zobaczenia z bliska bolidu Formuły 1 mogą zrobić to jeszcze do 27 sierpnia w salonie Renault Firma Jasiak przy ulicy Krakowskiej 1 we Wrocławiu.


Więcej informacji o Renault F1 Tour:

Renault F1 Tour - finał we Wrocławiu

Renault F1 Team w Polsce


Podobne wiadomości:

Robert Kubica komentuje

Robert Kubica komentuje

Aktualności 2005-08-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.