mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kubica zakończył współpracę z dr Ceccarellim

Kubica zakończył współpracę z dr Ceccarellim

Polski kierowca przechodzi cały czas rehabilitację, aby znów móc ścigać się w Formule 1. Polskie jak i włoskie media donoszą, że Robert zakończył współpracę z dr Ceccarellim.

Kubica zakończył współpracę z dr Ceccarellim
Robert Kubica współpracował z włoskim lekarzem od kilku lat. Dr Ceccarelli pomógł krakowianinowi dojść do siebie po wypadku jakiemu uległ w 2003 roku jadąc autem jako pasażer. Również, po tym jak w lutym br roku doszło do wypadku podczas rajdu Ronde di Andora włoski lekarz zajmował się rehabilitacją Kubicy.

Teraz jednak obie drogi się rozchodzą, co potwierdził twórca Formula Medicine. "Mogę potwierdzić, że mamy dwa różne poglądy dotyczące następnej fazy rehabilitacji", powiedział Włoch. "Robert będzie kontynuował proces rehabilitacji pod kierownictwem kogoś innego. Kto to będzie to nie wiem", dodał Ceccarelli.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych lekarzy w F1 cały czas potwierdza, że Robert będzie w stanie ścigać się w 2012 roku. "Mówiłem to i trzymam się tego. Nawet mimo tego, że oczekiwania jego powrotu w listopadzie w Renault były nieco przesadzone.” Dr Riccardo Ceccarelli powiedział również, że nic nie wie na temat rozmów Roberta Kubicy z Ferrari.
Tematy w artykule: Robert Kubica Formuła 1 Formula 1

Podobne wiadomości:

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Aktualności 2017-09-20

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Zmiany w regulaminie WRC na 2017 rok

Aktualności 2015-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.