mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kuchar i Czopik w jednym zespole

Kuchar i Czopik w jednym zespole

Wrocławski kierowca rajdowy Tomasz Kuchar – tegoroczny wicemistrz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w 45. edycji Rajdu Barbórki planuje wspólny start pod szyldem zespołu Playstation 3 Rally Team z Tomaszem Czopikiem. Kuchar  na Ogólnopolskim Kryterium Asów przedstawi również swojego nowego pilota, z którym regularnie startował będzie w przyszłorocznym sezonie.

Kuchar i Czopik w jednym zespole
Jak co roku zespół rajdowy Kuchara przy okazji Rajdu Barbórki szykuje niespodziankę - w ubiegłych latach w zespole Tomasza Kuchara mogliśmy oglądać m.in. Roberta Kubicę, Gatisa Vecvagarsa, Felixa Baumgartnera czy Łukasza Witasa. Tym razem wrocławski kierowca do startu zaprosił Tomasza Czopika z Łukaszem Wrońskim, wierząc że pomogą oni teamowi osiągnąć świetny rezultat. To także okazja by powitać nowego członka zespołu - na prawym fotelu Tomasza Kuchara zasiądzie Daniel Dymurski, który w przeszłości pilotował innego dolnośląskiego kierowcę, Mariusza Pelikańskiego.

„To fantastycznie, że znowu wsiadamy do rajdówki po dwu i pół miesięcznej przerwie. Dla mnie szczególnie jest to rewelacyjna sprawa z wielu względów. Przede wszystkim udało mi się wyleczyć bardzo ciężką kontuzję ścięgna achillesa i pozytywnie przeszedłem badania lekarskie, dostając zgodę na start” – mówi Kuchar. „Po drugie będzie to pierwszy start z Danielem i wierzę, że będzie on bardzo udany, bowiem znamy się z Lopezem od wielu lat i wydaje mi się, że nadajemy na tych samych falach. Po trzecie namówiłem do startu w naszym zespole Tomka Czopika, który wiadomo, że jest fachowcem od Barbórki i zawsze uzyskuje tu świetne rezultaty. To także doskonała okazja aby podziękować  sponsorom i zespołowi za owocny rok” – dodaje kierowca.

Do walki w 45. Edycji warszawskiej imprezy podsumowującej sezon sportów motorowych w Polsce Tomasz Kuchar wystawi Subaru Imprezę przygotowaną w specyfikacji gr. N. Samochód jest dobrze znany rajdowym kibicom, ponieważ to ten sam egzemplarz, którym Kuchar wywalczył tegoroczne Wicemistrzostwo Polski w RSMP.

„Wiem, że koledzy szykują auta WRC i mówiąc szczerze trochę im zazdroszczę, ale podjęliśmy decyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej” – podsumowuje wrocławianin.

Podobne wiadomości:

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Felix Baumgartner: Czy wiecie że?

Aktualności 2012-10-15

Kierowcy o Rajdzie Dolnośląskim

Kierowcy o Rajdzie Dolnośląskim

Aktualności 2011-08-24

Komentuj:

~4945000 2007-11-28

cyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej? ? pocyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej? ? pocyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej? ? po

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.