Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kuchar i Czopik w jednym zespole

Kuchar i Czopik w jednym zespole

Wrocławski kierowca rajdowy Tomasz Kuchar – tegoroczny wicemistrz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w 45. edycji Rajdu Barbórki planuje wspólny start pod szyldem zespołu Playstation 3 Rally Team z Tomaszem Czopikiem. Kuchar  na Ogólnopolskim Kryterium Asów przedstawi również swojego nowego pilota, z którym regularnie startował będzie w przyszłorocznym sezonie.

Kuchar i Czopik w jednym zespole
Jak co roku zespół rajdowy Kuchara przy okazji Rajdu Barbórki szykuje niespodziankę - w ubiegłych latach w zespole Tomasza Kuchara mogliśmy oglądać m.in. Roberta Kubicę, Gatisa Vecvagarsa, Felixa Baumgartnera czy Łukasza Witasa. Tym razem wrocławski kierowca do startu zaprosił Tomasza Czopika z Łukaszem Wrońskim, wierząc że pomogą oni teamowi osiągnąć świetny rezultat. To także okazja by powitać nowego członka zespołu - na prawym fotelu Tomasza Kuchara zasiądzie Daniel Dymurski, który w przeszłości pilotował innego dolnośląskiego kierowcę, Mariusza Pelikańskiego.

„To fantastycznie, że znowu wsiadamy do rajdówki po dwu i pół miesięcznej przerwie. Dla mnie szczególnie jest to rewelacyjna sprawa z wielu względów. Przede wszystkim udało mi się wyleczyć bardzo ciężką kontuzję ścięgna achillesa i pozytywnie przeszedłem badania lekarskie, dostając zgodę na start” – mówi Kuchar. „Po drugie będzie to pierwszy start z Danielem i wierzę, że będzie on bardzo udany, bowiem znamy się z Lopezem od wielu lat i wydaje mi się, że nadajemy na tych samych falach. Po trzecie namówiłem do startu w naszym zespole Tomka Czopika, który wiadomo, że jest fachowcem od Barbórki i zawsze uzyskuje tu świetne rezultaty. To także doskonała okazja aby podziękować  sponsorom i zespołowi za owocny rok” – dodaje kierowca.

Do walki w 45. Edycji warszawskiej imprezy podsumowującej sezon sportów motorowych w Polsce Tomasz Kuchar wystawi Subaru Imprezę przygotowaną w specyfikacji gr. N. Samochód jest dobrze znany rajdowym kibicom, ponieważ to ten sam egzemplarz, którym Kuchar wywalczył tegoroczne Wicemistrzostwo Polski w RSMP.

„Wiem, że koledzy szykują auta WRC i mówiąc szczerze trochę im zazdroszczę, ale podjęliśmy decyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej” – podsumowuje wrocławianin.

Podobne wiadomości:

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Komentuj:

~4945000 2007-11-28

cyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej? ? pocyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej? ? pocyzję, że wydanie tak potężnych pieniędzy na kilkanaście kilometrów odcinków specjalnych mija się z celem. Mamy się przede wszystkim świetnie bawić i zrobić wielkie widowisko. Marzę o śniegu, choć od kilku lat Barbórka i Karowa niestety była raczej sucha. Miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku będzie inaczej? ? po

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień
Na początku września oddano do ruchu wiadukt na autostradzie A4 na odcinku od węzła Rzeszów Wschód do węzła Jarosław Zachód.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj