mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kup Fiata, a przy okazji buty

Kup Fiata, a przy okazji buty

Ponad 500 artykułów marki Fiat, Lancia i Alfa Romeo, 80 m2 ekspozycji: 27 lutego w Turynie przy Piazza Cattaneo 9, odbyła się inauguracja Mirafiori Motor Village Store, pierwszego sklepu w całości poświeconego markom Fiat, Alfa Romeo i Lancia, będących symbolem "Made in Italy" na całym świecie.

Kup Fiata, a przy okazji buty
Fiat Group Automobiles to nie tylko rozwój, produkcja i dystrybucja samochodów. W ostatnich latach, dzięki strategiom licencji uruchomionym we współpracy z dużymi firmami z branży, opracowała całą serię markowych produktów, stworzonych jako narzędzia bezpośredniej komunikacji z istniejącymi i potencjalnymi klientami. Stąd potrzeba stworzenia butiku, który zgromadziłby razem ekskluzywne wyroby Fiata, Alfy Romeo i Lancii, sklepu na terenie Motor Village, który byłby witryną do prezentacji marek.

Wśród oryginalnych wyrobów znalazły się: bluzy, kalendarze, buty, zegarki, wina, pióra, odtwarzacze mp3, kamery, aparaty fotograficzne, a nawet rowery.

Czytaj także:

Luksusowa wioska Ferrari 2006-11-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.