mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kupisz Veyrona w Warszawie

Kupisz Veyrona w Warszawie

Majętni miłośnicy czterech kółek nie będą już musieli wyjeżdżać za Odrę w poszukiwaniu jednego z najmocniejszych samochodów świata - Bugatti oficjalnie potwierdza utworzenie polskiego przedstawicielstwa.

Kupisz Veyrona w Warszawie
Jak zapewne większość z Was wie (podejrzewamy, że głównie z serwisu YouTube), po Polsce jeździ jeden Veyron, zarejestrowany we Wrocławiu, jednak nie jest potwierdzone, czy aby przypadkiem nie mamy w naszym kraju drugiej, trzeciej, albo nawet czwartej sztuki jednego z najdroższych samochodów świata. Pomimo faktu, że mamy w Polsce już dostępnych kilka luksusowych marek, przykładowo Aston Martin, Bentley, Ferrari, czy Rolls-Royce, Bugatti nas trochę zaskoczyło.

Informacja, która niedawno obiegła środowisko dziennikarzy, pewnie zelektryzuje niektórych z rankingu 100 Najbogatszych Polaków wg tygodnika Wprost - samochód będzie już można kupić także u nas. Dodatkowym plusem jest fakt, że to nie tylko najbardziej majętni będą mieli możliwość obcowania z supersamochodem - w ekskluzywnym salonie o powierzchni wystawienniczej ponad 1.600 metrów kwadratowych, wystawione będą wszystkie warianty, w jakich dostępny jest Veyron, zatem dodatkowo na parkiecie zobaczymy odmiany Grand Sport, a także, uwaga, Super Sport. Salon nie będzie zamknięty na cztery spusty - oczywiście nie każdy będzie mógł wejść do środka i wsiąść do Veyrona, jednak nie jest to wykluczone.

- Wierzymy, że wprowadzenie ekskluzywnej marki Bugatti na polski rynek to dobra decyzja. Przeprowadzone przez nas badanie dowiodło, że w kraju jest kilka osób, zainteresowanych kupnem samochodu, z którymi jesteśmy w kontakcie, jednak zniechęconych brakiem jego dostępności na miejscu. Nasz salon to zmieni - powiedział Filip Bojkowski, PR Manager Bugatti na rynek polski. - Salon będzie miał powierzchnię wystawienniczą 1.634 metrów kwadratowych. Na dwóch kontygnacjach - parter i piętro - wystawione zostaną początkowo trzy Veyrony w wersji standardowej, Grand Sport oraz Super Sport. Samego designu budynku nie chcemy na razie ujawniać, podobnie jak konkretnej lokalizacji. Jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że będzie się on znajdował blisko centrum miasta, natomiast jego stylistyka będzie utrzymana w stylu pozostałych punktów sprzedaży Bugatti na całym świecie.

Początek budowy salonu planowany jest na przełom kwietnia i maja. Nie ma na razie informacji, dotyczących jego oddania do użytku oraz rozpoczęcia sprzedaży samochodów. Według naszego rozmówcy, powinno nastąpić to jeszcze w tym roku. Ponadto, nie wiadomo, jak będzie wyglądać kwestia cen na polskim rynku, lecz, kto wie, może to będą poufne informacje jedynie przeznaczone dla klientów firmy.

Jako ciekawostkę dodajmy, że znalezione przez nas przykładowe ogłoszenie sprzedaży Bugatti Veyrona Super Sport z przebiegiem około tysiąca kilometrów, zamieszczone w niemieckim serwisie ogłoszeniowym, opiewało na kwotę blisko 10 milionów złotych.


Niestety, był to żart primaaprilisowy - Veyrona nie kupimy jeszcze w Warszawie, ani w żadnym innym mieście w naszym kraju.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Bugatti Veyron Wszystko o Bugatti
Tematy w artykule: Bugatti Bugatti Veyron

Podobne wiadomości:

Luksusowe spinki dla fanów Bugatti

Luksusowe spinki dla fanów Bugatti

Aktualności 2016-08-10

Audi czy Bugatti - co na weekend w...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~kargul 2011-04-01

heheh już się prawie nabrałem...

~Majętny 2011-04-01

Dzisiaj odbieram z salonu Bentleya.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando