mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kuzaj: "Wracam na OS-y!"

Kuzaj: "Wracam na OS-y!"

Po trzymiesięcznej przerwie do startów w RSMP powraca Leszek Kuzaj. W 17 rajdzie Rzeszowskim wielokrotny Mistrz Polski wystartuje Peugeotem 207 S2000.

Kuzaj:
"Z wielką radością potwierdzam swój powrót na odcinki specjalne Mistrzostw Polski" - mówi Leszek Kuzaj. "Już podczas 17 Rajdu Rzeszowskiego wystartuję w swoim nowym zespole z nowym pilotem w nowym samochodzie. Do Peugeota 207 Super 2000 obok mnie wsiądzie Artur Natkaniec i razem z zespołem STT racing walczyć będziemy o jak najwyższą lokatę. Szczególnie cieszę się, że ostatnie konsultacje medyczne potwierdziły całkowity mój powrót do zdrowia po urazie, którego doznałem podczas przygotowań do startu w Belgii." - informuje krakowianin.


W pewnym stopniu wyjaśniła się też sytuacja pomiędzy kierowcą i zespołem Subaru Poland Rally Team w którym Kuzaj startował regularnie od kilku sezonów. "Na mocy zawartych stosownych umów zawodnikiem reprezentującym Subaru Poland Rally Team do końca sezonu RSMP 2008 będzie Patrik Flodin wraz ze swoim pilotem. Samochód Patrika wraz z zapleczem technicznym w dalszym ciągu będzie przygotowywany i obsługiwany przez firmę Kuzaj Sport pod moim bezpośrednim nadzorem" - mówi popularny "Kuzi".
Tematy w artykule: Leszek Kuzaj RSMP

Podobne wiadomości:

Chuchała rządzi w Świdnicy

Chuchała rządzi w Świdnicy

Aktualności 2014-04-14

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej...

Aktualności 2012-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor Show
Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor Show
KAI i Vision Coupe – to nazwy konceptów, które Mazda zaprezentowała na salonie samochodowym w Tokio. Łączy je nietuzinkowa uroda.