mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kuzaj - reszta Polski: 4-0

Kuzaj - reszta Polski: 4-0

Leszek Kuzaj (Subaru Impreza) wygrał czwartą eliminację Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdu Subaru rozgrywany w okolicach Krakowa. Kuzaj ponownie nie dał żadnych szans rywalom meldując się z ponad 2-minutową przewagą nad drugim sklasyfikowanym Michałem Bębenkiem (Mitsubishi Lancer Evo IX).

Kuzaj - reszta Polski: 4-0
Duet Subaru Rally Team Poland w składzie Leszek Kuzaj/Maciej Szczepaniak prowadził od początku rajdu meldując się na mecie pierwszego etapu z prawie minutową przewagą. Krakowsko-wrocławska załoga Subaru Imprezy najlepiej zniosła trudy rajdu i bez żadnych większych problemów wygrała czwarty rajd sezonu RSMP.

Drudzy na mecie w Krakowie zameldowali się bracia Bębenkowie w Mitsubishi Lancer Evo IX, dla których był to pierwszy od dłuższego czasu udany rajd w tym sezonie. Trzeci na mecie zjawił się Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem. Startująca również w Mitsubishi Lancer Evo IX załoga Cersanit Rally Team przez większą część rajdu borykała się z awarią cylindrów w silniku dlatego trzecie miejsce w rajdzie i utrzymanie drugiej pozycji w klasyfikacji rajdu można uznać za duży sukces.

Z walki o czołowe miejsca wycofać się musiał Tomasz Czopik (Mitsubishi Lancer Evo IX). Na dziewiątym odcinku specjalnym kierowca wypadł z trasy i urwał koło, a o dalszej jeździe nie było już mowy.

W klasie S1600 bezkonkurencyjny okazał się Michał Kościuszko w Suzuki Swift S1600. Młody Krakowianin wyprzedził drugiego na mecie Piotra Adamusa w Peugeocie 206 S1600 o blisko półtorej minuty. Trzecie miejsce w klasie przypadło Dariuszowi Polońskiemu, drugiemu kierowcy zespołu Peugeot.

W klasyfikacji Mistrzostw Polski z liczbą 44 punktów prowadzi Leszek Kuzaj. Drugi jest Michał Sołowow, który w dotychczas czterech rozegranych rundach zgromadził na swoim koncie 22 punkty. O jedno oczko mniej ma Wrocławianin Tomasz Kuchar, który w Rajdzie Subaru zajął ósme miejsce.

Komentuj:

~szuter 2007-01-06

ja mam subaru gt to co ma 225km i wymiata to co musi robic takie co ma 300km

~Klocek 2006-10-25

subaru impreza to moje marzenie

~arek 2006-10-03

jak zginąć to w takim aucie

~kroti 2006-09-18

subaru to cool samochody uwielbiam ten odgłos samochodów podczas jazdy a subaru najbardziej pozdro

~Dragon 2006-08-28

jeszcze wygrają!!!!!!!!!!!!bo to polacy

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.