mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Wczoraj informowaliśmy o ciągle powiększającej się liście zgłoszeń kierowców zapowiadających start autem klasy WRC w 45. Rajdzie Barbórki Warszawskiej. Dziś wiemy już dokładnie jakim samochodem wystartuje w tej edycji imprezy czołowy polski kierowca rajdowy, Leszek Kuzaj.

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce
"Dla wszystkich fanów mam miłą wiadomość. Na zakończenie produkcji „klasycznej” imprezy sedan, będziemy mogli zaprezentować Subaru Impreza WRC S12 (07). Mój start z Craigiem Parry możliwy jest dzięki moim zacnym sponsorom otoMoto i Castrol" - poinformował na swojej stronie internetowej wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych.

Obok Kuzaja w autach przygotowanych w najwyższej rajdowej specyfikacji - WRC, zgłoszonych jest jeszcze 4 innych kierowców. Bohdan Ludwiczak wystawi Forda Focusa WRC, Mariusz Królikowski i Jacek Ptaszek zaliczą występ w Toyotach Corolla WRC, zaś Paweł Małyszczycki zaprezentuje się w Skodzie Fabia WRC. Do tej stawki dołączyć ma także Krzysztof Hołowczyc.

Tegoroczna 45. edycja Rajdu Barbórk, imprezy będącej niejako podsumowaniem sezonu całego, polskiego motosportu odbędzie się 8. grudnia w Warszawie.

Podobne wiadomości:

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic