mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Wczoraj informowaliśmy o ciągle powiększającej się liście zgłoszeń kierowców zapowiadających start autem klasy WRC w 45. Rajdzie Barbórki Warszawskiej. Dziś wiemy już dokładnie jakim samochodem wystartuje w tej edycji imprezy czołowy polski kierowca rajdowy, Leszek Kuzaj.

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce
"Dla wszystkich fanów mam miłą wiadomość. Na zakończenie produkcji „klasycznej” imprezy sedan, będziemy mogli zaprezentować Subaru Impreza WRC S12 (07). Mój start z Craigiem Parry możliwy jest dzięki moim zacnym sponsorom otoMoto i Castrol" - poinformował na swojej stronie internetowej wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych.

Obok Kuzaja w autach przygotowanych w najwyższej rajdowej specyfikacji - WRC, zgłoszonych jest jeszcze 4 innych kierowców. Bohdan Ludwiczak wystawi Forda Focusa WRC, Mariusz Królikowski i Jacek Ptaszek zaliczą występ w Toyotach Corolla WRC, zaś Paweł Małyszczycki zaprezentuje się w Skodzie Fabia WRC. Do tej stawki dołączyć ma także Krzysztof Hołowczyc.

Tegoroczna 45. edycja Rajdu Barbórk, imprezy będącej niejako podsumowaniem sezonu całego, polskiego motosportu odbędzie się 8. grudnia w Warszawie.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 78 968 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 78 968 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Subaru WRX S4 tS - tylko dla Japonii

Aktualności 2016-10-06

Czyżby Ford?

auto motor i sport 0000-00-00

Na początku roku badania opinii społecznej kibiców i ekspertów dawały wynik jednoznaczny. W sezonie 2007 obie klasyfikacje zdominuje Citroën. A na półmetku w obu klasyfikacjach rządzi... Ford.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.