mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Wczoraj informowaliśmy o ciągle powiększającej się liście zgłoszeń kierowców zapowiadających start autem klasy WRC w 45. Rajdzie Barbórki Warszawskiej. Dziś wiemy już dokładnie jakim samochodem wystartuje w tej edycji imprezy czołowy polski kierowca rajdowy, Leszek Kuzaj.

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce
"Dla wszystkich fanów mam miłą wiadomość. Na zakończenie produkcji „klasycznej” imprezy sedan, będziemy mogli zaprezentować Subaru Impreza WRC S12 (07). Mój start z Craigiem Parry możliwy jest dzięki moim zacnym sponsorom otoMoto i Castrol" - poinformował na swojej stronie internetowej wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych.

Obok Kuzaja w autach przygotowanych w najwyższej rajdowej specyfikacji - WRC, zgłoszonych jest jeszcze 4 innych kierowców. Bohdan Ludwiczak wystawi Forda Focusa WRC, Mariusz Królikowski i Jacek Ptaszek zaliczą występ w Toyotach Corolla WRC, zaś Paweł Małyszczycki zaprezentuje się w Skodzie Fabia WRC. Do tej stawki dołączyć ma także Krzysztof Hołowczyc.

Tegoroczna 45. edycja Rajdu Barbórk, imprezy będącej niejako podsumowaniem sezonu całego, polskiego motosportu odbędzie się 8. grudnia w Warszawie.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 105 825 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 105 825 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Punkt odniesienia

auto motor i sport 0000-00-00

Wychowały się w rajdach, a na drodze ich ulubionym zajęciem jest zawstydzanie supersamochodów. Subaru Impreza WRX STI i Mitsubishi Lancer Evolution IX w specjalnych wersjach - SPRT i GT 360.

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.