mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > L200 i powodzie

L200 i powodzie

W siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie miało miejsce uroczyste przekazanie kluczyków do 24 pickupów L200.

L200 i powodzie
Firma Mitsubishi zwyciężyła w przetargu na dostarczenie 24 samochodów dla siedmiu oddziałów RZGW w całej Polsce (Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Gliwice i Kraków). - Napęd na obie osie i możliwość blokady tylnego mostu na pewno przydadzą się w czasie naszych akcji. Ważna dla nas była również opinia o Mitsubishi dotycząca awaryjności. Nie możemy sobie pozwolić na zaskoczenie, stąd musimy mieć samochody, które nie odmówią nam posłuszeństwa. L200 ma pochlebne opinie i myślę, że u nas też się sprawdzi - powiedział Roman Zamiecki, kierownik wydziału administracyjno-gospodarczego w RZGW w Warszawie.

Głównie samochody będą używane w akcjach powodziowych i przeciwpowodziowych, zatem ważnym aspektem przy kupnie aut była opinia o niskiej awaryjności. Auta będą jeździć także jako patrole przy kontrolach utrzymania obiektów hydrotechnicznych. L200 będą musiały radzić sobie ze wszelakimi rodzajami nawierzchni i w różnorodnych warunkach pogodowych, dlatego zostały wyposażone w haki holownicze, wyciągarki i zabezpieczenia silnika, skrzyni biegów oraz układu kierowniczego w postaci stalowej płyty.

Zakup 24 sztuk L200 w całości sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Auta objęte są standardową gwarancją producenta i będą serwisowane u autoryzowanych dealerów.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi L200
Mitsubishi L200
Cena podstawowa już od: 109 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: pick-up-4dr.
Mitsubishi L200
Mitsubishi L200
Cena podstawowa już od: 109 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: pick-up-4dr.

Podobne wiadomości:

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy

Aktualności 2017-02-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.