Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > L200 z poluzowaną śrubą

L200 z poluzowaną śrubą

W niektórych egzemplarzach pickupa Mitsubishi L200 śruby mocujące sworznie do wahacza mogą okazać się poluzowane. Właściciele wybranych aut zostaną zaproszeni do serwisów na bezpłatne sprawdzenie tego elementu.

L200 z poluzowaną śrubą
MMC Car Poland, oficjalny importer aut marki Mitsubishi na polskim rynku, powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w pickupach Mitsubishi L200 eksploatowanych w trudnych warunkach występuje zwiększone prawdopodobieństwo poluzowania się śrub mocowania sworznia do wahacza, co może w skrajnym przypadku prowadzić do rozłączenia tych elementów. Skutkiem takiego zdarzenia może być unieruchomienie pojazdu. Jeśli zdarzenie takie miałoby miejsce podczas jazdy, mogłoby stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia osób znajdujących się w samochodzie oraz innych użytkowników drogi.

Przedsiębiorca zaprosi listem poleconym posiadaczy wadliwych samochodów Mitsubishi na bezpłatne sprawdzenie i dokręcenie śrub sworznia.

W całej Europie akcja naprawcza ogłoszona przez przedsiębiorcę obejmuje 135.234 egzemplarze Mitsubishi L200. W Polsce wada dotyczy 2.380 sztuk tego modelu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi L200
Mitsubishi L200
Cena podstawowa już od: 109 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: pick-up-4dr.

Podobne wiadomości:

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Aktualności 2016-08-24

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w jednym

Mitsubishi XM Concept - crossover i minivan w...

Aktualności 2016-08-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Sprawne hamulce zawsze są podstawą bezpiecznej jazdy samochodem. Dlatego kierowca szczególną uwagę powinien zwrócić na układ hamulcowy, by utrzymywać go w dobrej kondycji. Gdy przyjdzie moment, w który należy wyminięć jego elementy do warto wiedzieć jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj