mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > LRGP: Rachunek sumienia Lopeza

LRGP: Rachunek sumienia Lopeza

Właściciel zespołu Lotus Renault GP Gerard Lopez postanowił zabrać głos w sprawie pogarszającej się formy ekipy z Enstone w ostatnich wyścigach. Swoją wypowiedź zamieścił na oficjalnym BLOGu zespołu LRGP. O to co napisał.

LRGP: Rachunek sumienia Lopeza
"Wczoraj, kiedy wszyscy jak zwykle krzątaliśmy się pomiędzy garażami, miejscem wywiadów TV, padokiem i motorhomem, można było zauważyć pytający wyraz na wielu twarzach. Pytający, ponieważ poszukaliśmy odpowiedzi na pytanie: dlaczego nie mogliśmy rywalizować na wyższym poziomie. Dlaczego nie byliśmy w stanie przebić się przez bariery, które znajdowały się przed nami (w postaci Sutila i Alguersuariego)? A może rzeczywiście spoczęliśmy na laurach, spodziewając się, że ukończymy zawody przed tymi bolidami.

Cóż, nie, nie uważam, że spoczęliśmy na laurach. Wiemy, że miejsca na podium od początku sezonu nie będą nam wręczane na tacy. W Mistrzostwach Konstruktorów czujemy na plecach oddech takiego zespołu jak Mercedes GP. Wiemy, że minęło już trochę czasu, od kiedy oba bolidy naprawdę zamieszały w czołówce. Bardzo łatwo zadawać pytania, ale nie tak łatwo znaleźć błyskawiczne odpowiedzi. Znaleźć błyskawiczne odpowiedzi w tym 24-godzinnym cyklu świata informacji, w którym żyjemy. Wszyscy po prostu czasami potrzebujemy trochę cierpliwości, ponieważ natychmiastowa nagroda nie jest zawsze najlepszym, albo najbardziej realistycznym rezultatem.

Nie ma natychmiastowej odpowiedzi, nie ma magicznej różdżki, która postawiłaby naszych dwóch kierowców ponownie na podium; potrzeba ciężkiej pracy, a wszyscy dążą do tego, aby znaleźć rozwiązania, które są nam potrzebne, aby tam się znaleźć. Formuła 1 zyskuje pochwały za to, jak ekscytujący jest ten sezon (tak, Vettel nieco odjeżdża rywalom, ale pod względem wyprzedzania i nieprzewidywalności, jest znacznie lepiej niż w kilku ostatnich sezonach).

Niemniej jednak, nie zamierzamy szukać wymówek. Słaby start obu kierowców w połączeniu z ogólnym brakiem tempa w trakcie całego weekendu sprawiły, że zabrakło nam innych odpowiedzi. Jednakże, nie ma wątpliwości, że będziemy chcieli odzyskać nasze miejsce w przedziale pierwszej klasy. Mamy nadzieję, że nasz wczorajszy flirt z drugą klasą nie będzie się przeciągać.

Czekamy z niecierpliwością na domowy wyścig. Czekamy na Silverstone."
Tematy w artykule: F1 Lotus Renault GP Gerard Lopez

Podobne wiadomości:

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Od 2014 nowe silniki w F1

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando