mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Łada pokazała koncept!

Łada pokazała koncept!

Od kilku miesięcy konsekwentnie spada sprzedaż samochodów sportowo-rekreacyjnych. Producenci wykonują ruchy mające zabezpieczyć ich przed konsekwencjami słabej koniunktury. Indyjski koncern Tata, pod którego skrzydłami znajduje się Land Rover również nie jest wyjątkiem.

Łada pokazała koncept!

Wygląda na to, że za naszą wschodnią granicą postradziecka myśl motoryzacyjna kwitnie w najlepsze. Marka Łada to już jeżdżąca legenda, która posiada wielu entuzjastów jak i zagorzałych przeciwników.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia samochodu, który miał zadebiutować podczas targów w Moskwie. Ze względów estetycznych nie zdecydowaliśmy się na ich publikacje. Na szczęście Łada po raz pierwszy od wielu lat zaskoczyła odwiedzających targi prezentując całkiem przyzwoicie wyglądający koncept.

C-Cross Concept to typowy crossover, czyli skrzyżowanie SUVA z minivanem. Auto jest na razie w fazie intensywnego rozwoju. Zatem poza jego wyglądem, niewiele więcej wiadomo. Producent puścił jedynie informację o tym, że auto będzie bazować na płycie podłogowej Renault Megane. I to właśnie z tego auta przejmie ono zawieszenie. Cena modelu ma oscylować wokół 38 tysięcy złotych. Jeżeli auto kiedykolwiek pojawi się na publicznych drogach, z pewnością narobi konkurencji najtańszym rozwiązaniom dostępnym na rynku.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Lada
Tematy w artykule: Lada

Podobne wiadomości:

Łada pokazała model Vesta

Łada pokazała model Vesta

Premiery 2015-10-12

Łada Xray robi karierę

Łada Xray robi karierę

Aktualności 2017-06-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.