mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lancer z nowymi pakietami

Lancer z nowymi pakietami

Firma MMC Car Poland wzbogaciła swoją ofertę dodając kilka nowych wersji modelu Lancer. Obecnie klient decydujący się na zakup tego modelu może zyskać nawet do 10.300 zł.

Część promocyjnej oferty związana jest ze zniżką przy zakupie auta sięgającą nawet 9.000 zł, a dodatkowo klient otrzymuje specjalny pakiet akcesoriów. Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom i dodatkom, takim jak oryginalne sportowe spojlery i listwy, a nawet bagażnik wraz z rowerem marki Giant klienci mogą nadać pojazdowi indywidualne cechy i dopasować Lancera do swojego stylu życia i upodobań.

Nowe pakiety otrzymały nazwy Sport, Active, Elegance i Holiday. Nazwy te odzwierciedlają charakter, jakiego nadają Lancerowi dodatkowe akcesoria. I tak w pakiecie Sport (tylko w wersji sedan) znajdujemy spojler klapy bagażnika, radio Blaupunkt "Mitsubishi Edition", końcówkę rury wydechowej ze stali nierdzewnej, komplet listew progowych "Evotec" (drzwi przednie) oraz komplet sportowych nakładek na pedały.

W pakiecie Active (dostępnym w wersji sedan i kombi) znajdują się radio Blaupunkt "Mitsubishi Edition", belki bagażnika, 2 uchwyty na rowery oraz rower górski firmy Giant z aluminiową ramą (model Campus).

Decydując się na Mitsubishi Lancera w wersji Elegance (Lancer sedan i kombi) klient otrzymuje dodatkowo radio Blaupunkt, chromowane klamki drzwi, komplet listew progowych ze stali nierdzewnej (drzwi przednie), końcówkę rury wydechowej ze stali nierdzewnej, kieszeń mocowaną z tyłu przedniego fotela a także czujniki cofania z sygnałem dźwiękowym.

W pakiecie Holiday (dostępnym dla wersji kombi) znajdują się radio Blaupunkt, kieszeń mocowana z tyłu przedniego fotela, siatka bagażnika oddzielająca przestrzeń bagażową oraz zdejmowany hak holowniczy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando