mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Lancia: 5 nowych modeli do 2010

Lancia: 5 nowych modeli do 2010

Stulecie marki, to doskonała okazja dla Lancii na zaprezentowanie swoich planów na kolejne lata. Już teraz włoski producent zdradza informacje na temat nowych modeli. Do 2010 roku ma pojawić się ich pięć.

Lancia: 5 nowych modeli do 2010

Szefowie Lancii zapowiadają jednocześnie, że rozbudują siatkę współpracy z dealerami co w konsekwencji ma przełożyć się na lepsze wyniki sprzedaży. Aktualnie Lancia z okazji swoich setnych urodzin prezentuje specjalną serię aut o nazwie „Centenario”. W jej skład wchodzą takie modele jak Ypsilon, minivan Musa oraz Thesis Sportiva.

Aby zwiększyć również motywację u samych dealerów w ciągu najbliższych kilku tygodni Lancia zaprezentuje kilka nowych koncepcji samochodów, które pojawią się na rynku wciągu najbliższych czterech lat. Już w 2007 roku ma zadebiutować pierwszy SUV zbudowany na bazie Fiata Sedici. Później przyjdzie czas na małe Coupe, które płytę podłogową odziedziczy po studyjnym modelu Fulvietta. Trzecim pojazdem będzie Delta, która mniej więcej ma plasować się w segmencie aut kompaktowych.

W 2009 roku do gry wejdzie nowa generacja legendarnego modelu Delta Integrale oraz popularnego obecnie modelu Ypsilon.

Czytaj także:

Lancia Thesis na 100 lat  2006-03-20

Zobacz koniecznie: Wszystko o Lancia
Tematy w artykule: Lancia

Podobne wiadomości:

FCA rozważa powrót Lancii Delty

FCA rozważa powrót Lancii Delty

Aktualności 2015-07-06

Lancia Ypsilon przeszła lifting

Lancia Ypsilon przeszła lifting

Premiery 2015-09-10

Komentuj:

~OLSIK 2006-09-09

Ha oby wydali coś w stylu retro,coś mniejszego w kabriolecie podobnego do thesis,wtedy na pewno kupuję.Posiadam Theme 2.4 td i Kappe 2.4 Tds i jestem zachwycony.Teraz zamierzam kupić Thesis też w diselu,i bravo dla tej stajni,KOCHAM LANCIE.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policjanci z wydziałów ruchu drogowego w całej Polsce otrzymali pierwszą partię nowych mierników prędkości. W ręce policjantów trafiło 200 egzemplarzy urządzeń LTI 20/20 TruCam, które zastąpią wysłużone Iskry.