mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Land Rover pomaga weteranom

Land Rover pomaga weteranom

Fundacja "Help for Heroes" otrzymała właśnie milionowego Range Rovera, wyprodukowanego w fabryce w Solihull.

Land Rover pomaga weteranom

Organizacja "Help for Heroes" jest pozarządową fundacją o charakterze non-profit, która zajmuje się pomocą rannym brytyjskim weteranom z Iraku i Afganistanu. Land Rover postanowił uświęcić produkcję pierwszo milionowego Range'a poprzez przekazanie go w ręce fundacji, która później wystawi auto na aukcji, z której pieniądze pójdą oczywiście na pomoc dotkniętym jarzmem wojny.

Samochód z zakładów Land Rovera do Londynu poprowadził Phil Popham, dyrektor zarządzający marki, w asyście właścicieli i pracowników fabryki, którzy wyrazili chęć udziału w wydarzeniu.

Przekazanie auta nastąpiło na planie Top Gear Live w Earls Court w Londynie, gdzie to Jeremy Clarkson, jako jeden z patronów fundacji, w jej imieniu odebrał auto.

"Charytatywny" samochód to Range Rover Autobiography w kolorze czarnym. Fabryka w Soluhull jest miejscem narodzin Range'a od jego trzech pokoleń - od czerwca 1970 roku.

 

 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Range Rover
Land Rover Range Rover
Cena podstawowa już od: 159 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. suv-2dr.

Podobne wiadomości:

Range Rover Velar - luksusowy brat F-Pace

Range Rover Velar - luksusowy brat F-Pace

Aktualności 2017-03-06

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Aktualności 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czy świnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupile podróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takich eskapad?