mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Land Rovera kupisz też w Bielsku-Białej

Land Rovera kupisz też w Bielsku-Białej

Sieć autoryzowanych salonów i serwisów marki Land Rover wzbogaciła się o kolejną stację. Tym razem auta tej marki o brytyjskim rodowodzie będzie można nabyć oraz serwisować w Bielsku-Białej.

Land Rovera kupisz też w Bielsku-Białej
Od początku 2009 roku to już drugi nowy autoryzowany salon i serwis, jaki został otwarty w Polsce. Obecnie w naszym kraju zlokalizowanych jest już 12 punktów sprzedaży i 14 punktów serwisowych Land Rovera.

Nowy autoryzowany salon i serwis w Bielsku-Białej zlokalizowany przy ulicy Warszawskiej 154 oficjalnie otwiera swoje podwoje dnia 30 kwietnia 2009. Przez cały ten dzień potrwa "Dzień Otwartych Drzwi" dla klientów ciekawych tej marki.

Poza wieloma atrakcjami rozrywkowymi oraz prezentacją pełnej gamy modelowej przygotowano także specjalne oferty sprzedażowe. Pierwsi klienci salonu mogą liczyć na specjalną jednorazową tzw. "ofertę otwarcia", która wraz z dopłatami rejestrującymi wprowadzonymi w marcu przez generalnego importera marki sprawiają, iż można spodziewać się atrakcyjnych cenowo ofert na zakup nowego samochodu.

Podobne wiadomości:

Scion iQ Concept – mały potworek!

auto motor i sport 0000-00-00

Land Rover Defender powróci?

Land Rover Defender powróci?

Aktualności 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.